Zajímavý námět převzatý ze skvělého filmu automaticky nedělá dobrý seriál. Pokud tvůrci nemají krom vaty nic navíc, vede to většinou k selhání. Frequency má to štěstí, že má příjemné herecké obsazení, ale že se pomalu každý nový sci-fi seriál, který se odehrává v současnosti, musí zvrhnout ve stereotypní kriminálku mě mrzí. První polovina série totiž není moc dobrá a je to prostě vata. V momentě, kdy se hlavní postavy dopátrají ústředního záporáka, začne se konečně něco dít, ale v konečném důsledku je námět trestuhodně nevyužitý. Nehledě na to, že Frequency si s časovými paradoxy vysloveně vytírá prdel a jakous takous logiku si staví na svých mechanismech, které navíc ne vždy úplně dodržuje. Kdo má tedy alespoň trochu nakoukaná díla o cestování čase, bude chtě nechtě kroutit hlavou. Frequency je tedy, pokud divák překousne občas hodně stupidní jednání postav, v konečném důsledku spíše, byť slušná, celkem rutinní krimi než chytlavé sci-fi, což je prostě škoda. I tak jsem se slušně bavil, na the CW je to totiž velice solidní práce. Plusové body navíc k tomu, že je to vesměs uzavřené. Sice je finále strašně moc hrr, ale dějová linka je uzavřená a žádný otravný cliffhanger se nekoná.(5.9.2017)

První polovina série (a rovněž asi i celého seriálu, vzhledem k tomu, že další série s největší pravděpodobností nebude) se příliš nepovedla. Úvodní díl bez ostychu vykrádá původní film a i když si to poté začíná jít svou vlastní cestou, několik dalších epizod má až na výjimky spíše průměrnou úroveň. Ve druhé polovině se ale začíná přiostřovat a seriál jakoby byl díl od dílu lepší a lepší. Vrcholem je čtyřdílná pasáž počínající devátou a končící dvanáctou epizodou. Během těchto čtyř dílů nabírá zápletka největší obrátky a v rámci nastavených pravidel i víceméně absentují logické lapsy. Samotné finále je pak po většinu stopáže taktéž velmi dobré, bohužel ho v posledních minutách sráží nepříliš povedený závěr, který je příliš uspěchaný a zanechává více otázek než odpovědí. To by nevadilo, kdyby měla následovat další série, k tomu ale nejspíš nedojde, takže celé finále vyznívá tak nějak do ztracena. 75%.(28.1.2017)

• Morholt

Přibližně do poloviny mě to bavilo. Seriál si bral to dobré z filmu a přidal spoustu vlastní invence. Se začátkem druhého příběhu ale kvalita upadala. Postavy, kterým se dalo fandit, začaly působit protivně a nahánění samotného vraha bylo víc než únavné. Poslední čtyři díly jsem dojížděl už jen ze setrvačnosti s prstem na spoušti rychloposuvu. na pocitu z promarněné příležitosti nezměnila ani závěrečná dvacetiminutovka, která byla možná nejpovedenější sekvencí vůbec. Škoda. 40%(29.1.2017)

Podobne ako Timeless, epizódnosť seriálu dosť značne uberá na kvalite a záujme diváka. Navyše som si myslel, že sa v seriály budú tvorcovia snažiť upraviť isté prešľapy oproti filmu, ktoré z neho robili len dobrú oddychovku, ale mohol byť bez nich niečím oveľa lepším. Bohužiaľ, dejovo bolo zmenené minimum, skôr sa všade popridávala nudná vata a nezaujímavé jednodielne detektívne skoro prípady. Po štvrtej epizóde mi bol vrah a jeho chytenie už úplne ukradnuté, tak isto ako aj všetky postavy. Popravde, asi mu fandím, nech ich všetkých pochytá. 9/12 - 55%(5.1.2017)

Atmosféra je slušná a postavy taktiež. Problémom sú niekedy trochu nelogické reakcie postáv, čo celé snaženie výrazne zráža na kolená. Za všetky uvediem príklad a verím, že to nebude spoil. Ak ide detektív niekoho zatknúť, on je pešo a páchateľ v aute, sú od seba asi 50m, predsa mu nebude mávať odznakom, pištoľou a kričať, že je policajt. Reakcia páchateľa je jasná a mne ostáva iba trpká pachuť na jazyku, pretože takto by sa v skutočnosti nesprával ani policajt začiatočník.(22.5.2017)