poster

Frequency (TV seriál)

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2016–2017, 9 h 6 min (Minutáž: 42 min)

Hrají:

Peyton List, Riley Smith, Devin Kelley, Ada Breker, Mekhi Phifer, Daniel Bonjour, Lenny Jacobson, Anthony Ruivivar, Sean Owen Roberts, Jennifer Spence, Ben Wilkinson, Ava Telek, Melinda Page Hamilton, Alexandra Metz, Julia Benson, Viv Leacock, Emma Greenwood, Ty Consiglio, Garry Chalk, Rob Mayes, Kenneth Mitchell, Tammy Hui, Venus Terzo, Alyssa Diaz, Nicholas Gonzalez, Crystal Balint, Chris McKenna, Nick Purcha, Veena Sood, Elizabeth Weinstein, Jessica Camacho, Sarah Hayward, Kwesi Ameyaw, David Bloom, Curtis Armstrong, Panou, Beth Lacke, Paul Jarrett, Britt McKillip, Rondel Reynoldson, Chad Krowchuk, Gigi Jackman, Kirsten Robek, Catherine Barroll, Anja Savcic, Tanya Champoux, Kelly Konno, Parveen Dosanjh, Briana Buckmaster, Michelle Martin, Ellen Ewusie, Vincent Dangerfield, Bronwen Smith, Julius Fair, Cardi Wong, Michael Charles Roman, Tosca Baggoo, Nathan Witte, Stefania Indelicato, Amber Friendly
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Scar
  ****

  Atmosféra je slušná a postavy taktiež. Problémom sú niekedy trochu nelogické reakcie postáv, čo celé snaženie výrazne zráža na kolená. Za všetky uvediem príklad a verím, že to nebude spoil. Ak ide detektív niekoho zatknúť, on je pešo a páchateľ v aute, sú od seba asi 50m, predsa mu nebude mávať odznakom, pištoľou a kričať, že je policajt. Reakcia páchateľa je jasná a mne ostáva iba trpká pachuť na jazyku, pretože takto by sa v skutočnosti nesprával ani policajt začiatočník.(22.5.2017)

 • SonGokussj
  ***

  Po vydařeném náběhu první episody se děj přesunul dále a přestal dávat totální smysl... Nápad je to dobrý, ale nemohu se zbavit pocitu, že to fungování mezi "něco udělám v minulosti, promítne se to nějak do budoucnosti" je děláno na způsob "hodí se to pro příběh, nehledejte tam žádnou logiku". Pokud se divák odpoutá od přemýšlení a bude se vozit na tom, co autoři připravili, ok. V tom případě je to ale jen další detektivný seriál, který brzy začne být ohraný. U mě po vydařeném a tajuplném začátku velké zklamání. 3EP 55%(23.10.2016)

 • higuain
  ****

  První polovina série (a rovněž asi i celého seriálu, vzhledem k tomu, že další série s největší pravděpodobností nebude) se příliš nepovedla. Úvodní díl bez ostychu vykrádá původní film a i když si to poté začíná jít svou vlastní cestou, několik dalších epizod má až na výjimky spíše průměrnou úroveň. Ve druhé polovině se ale začíná přiostřovat a seriál jakoby byl díl od dílu lepší a lepší. Vrcholem je čtyřdílná pasáž počínající devátou a končící dvanáctou epizodou. Během těchto čtyř dílů nabírá zápletka největší obrátky a v rámci nastavených pravidel i víceméně absentují logické lapsy. Samotné finále je pak po většinu stopáže taktéž velmi dobré, bohužel ho v posledních minutách sráží nepříliš povedený závěr, který je příliš uspěchaný a zanechává více otázek než odpovědí. To by nevadilo, kdyby měla následovat další série, k tomu ale nejspíš nedojde, takže celé finále vyznívá tak nějak do ztracena. 75%.(28.1.2017)

 • Pajky3
  ***

  Frequency je jeden z mých oblíbených filmů, takže jsem na jeho seriálové zpracování byl poměrně dost zvědavý. První trailer vypadal vcelku zajímavě, i když z letošní nabídky seriálů, kde se „cestuje časem“, nebyl nejlepší. Začnu tím pozitivním. Na první místo stavím to, že se cestuje časem a jak se jím cestuje. I proto se mi líbilo, že po záchraně táty se nakonec neshledají. Co se týče obsazení, tak to mi přišlo v pohodě. Takové to klasické CW, ale Peyton List na ně musí vědět něco opravdu hnusného, když ji pořád obsazují. Teď k tomu horšímu. Když pominu, že pilot je jen prodloužený trailer a nepřináší vůbec nic zajímavého navíc, tak mi vadí nejvíc ty klasické chyby. Jestli jsem občas ochotný přehlížet, že to nedává smysl, tak tady mi to vadí hodně. Překreslení minulosti je fajn a že si jí přítel nepamatuje, protože se vlastně nikdy nepotkali, je taky fajn, ale že má shodou okolností večeři s rodiči ve stejnou chvíli? Navíc první polovina série je opravdu vlažná a díky tomu se zajímavost vytratila. Vrátila se až v závěru, kdy tvůrci cítili, že jim dochází čas a přitlačili na pilu s Nightinghalem. Škoda, že to tak nešlo celou sérii.(3.2.2017)

 • JohnCZ
  ***

  Zajímavý námět převzatý ze skvělého filmu automaticky nedělá dobrý seriál. Pokud tvůrci nemají krom vaty nic navíc, vede to většinou k selhání. Frequency má to štěstí, že má příjemné herecké obsazení, ale že se pomalu každý nový sci-fi seriál, který se odehrává v současnosti, musí zvrhnout ve stereotypní kriminálku mě mrzí. První polovina série totiž není moc dobrá a je to prostě vata. V momentě, kdy se hlavní postavy dopátrají ústředního záporáka, začne se konečně něco dít, ale v konečném důsledku je námět trestuhodně nevyužitý. Nehledě na to, že Frequency si s časovými paradoxy vysloveně vytírá prdel a jakous takous logiku si staví na svých mechanismech, které navíc ne vždy úplně dodržuje. Kdo má tedy alespoň trochu nakoukaná díla o cestování čase, bude chtě nechtě kroutit hlavou. Frequency je tedy, pokud divák překousne občas hodně stupidní jednání postav, v konečném důsledku spíše, byť slušná, celkem rutinní krimi než chytlavé sci-fi, což je prostě škoda. I tak jsem se slušně bavil, na the CW je to totiž velice solidní práce. Plusové body navíc k tomu, že je to vesměs uzavřené. Sice je finále strašně moc hrr, ale dějová linka je uzavřená a žádný otravný cliffhanger se nekoná.(5.9.2017)