Podobne ako Timeless, epizódnosť seriálu dosť značne uberá na kvalite a záujme diváka. Navyše som si myslel, že sa v seriály budú tvorcovia snažiť upraviť isté prešľapy oproti filmu, ktoré z neho robili len dobrú oddychovku, ale mohol byť bez nich niečím oveľa lepším. Bohužiaľ, dejovo bolo zmenené minimum, skôr sa všade popridávala nudná vata a nezaujímavé jednodielne detektívne skoro prípady. Po štvrtej epizóde mi bol vrah a jeho chytenie už úplne ukradnuté, tak isto ako aj všetky postavy. Popravde, asi mu fandím, nech ich všetkých pochytá. 9/12 - 55%(5.1.2017)

Tak trochu původní film natažený do 13-ti epizod... Občas trochu zmatek co kde a hlavně kdy... Dalo by se trochu lépe pracovat s časovými změnami... Změn, třeba i malých, bylo sakra hodně, ale následky vyzněly mnohdy úplně do ztracena, nebo se neprojevily vůbec... Fajn bylo, že si Raimy pamatovala vždy původní i změněnou realitu, což se dalo mnohem víc rozvinout a lépe využít... Pokud si pamatuju, tak film skončil happy-endem... Tady to v podstatě končí přesně tam, kde to začalo (matka žije, otec ne), což asi není úplně ono... Ale i přes výhrady to bylo dobrých 13 dílů se slušným obsazením a líbilo se mi to, i když se z toho dalo vytřískat mnohem víc... 74%(28.1.2017)

• Morholt

Přibližně do poloviny mě to bavilo. Seriál si bral to dobré z filmu a přidal spoustu vlastní invence. Se začátkem druhého příběhu ale kvalita upadala. Postavy, kterým se dalo fandit, začaly působit protivně a nahánění samotného vraha bylo víc než únavné. Poslední čtyři díly jsem dojížděl už jen ze setrvačnosti s prstem na spoušti rychloposuvu. na pocitu z promarněné příležitosti nezměnila ani závěrečná dvacetiminutovka, která byla možná nejpovedenější sekvencí vůbec. Škoda. 40%(29.1.2017)

Zde je vidět obrovský rozdíl mezi chutí nás a chutí amerického publika. Snad všude, kromě právě zmiňované Ameriky se seriál setkal s velmi kladným ohlasem a nemalou podporou ze strany fanoušků. Ať už kvůli neskutečně sympatickému hereckému obsazení( I Anthony Ruivivar, kterého vyloženě nemusím mi zde přišel v pohodě), či příběhu který dokáže diváka ve světě plném blbých a blbějších kriminálek zaujmout. Bohužel stejně jako já, tak i tvůrci nejspíše počítali s tím, že seriál bude mít úspěch a tak nám otevřeli několik dalších vedlejších linek, různých příběhů a otázek, na které by se mohla poté zaměřit řada č.2. Jaké však bylo překvapení, když se seriál ukázal být pro amíky tak nezajímavý, že se stanice nerozhodla objednat ani plnohodnotnou sérii. Z toho všeho pak vidíte poslední dva díly, ze kterých tvůrcům vyloženě jeblo a pokusili se všechno narvat právě do nich. Nakonec to však bohužel dopadlo tak, že finále je nejen že neskutečně zmateční(V jedné minutě flashback,střelba,flashback,mrtvý chlápek,flashback,jiná střelba úplně jinde apod). K tomu všemu se nedozvídáme prakticky žádnou odpověď na ty otázky co by nás zajímali a úplný konec? Ano chápu, že je vždycky aspoň malý náznak šance na prodloužení seriálu, případně odkoupení práv od jiné stanice, ale tady mi to přišlo vyloženě jako úplně otevřený konec, což dost diváků i podle ohlasu naštvalo. Tento seriál bych jako jednohubečku doporučil, ale nedoporučoval bych se zamýšlet nad právě již zmíněnýma vedlejšíma linkama. Pak totiž budete na konci hodně naštvaní. 65%(8.2.2017)

Film založený na pôvodnom originálnom snímku z roku 2000 chce byť spojením Osudového dotyku a Temného prípadu. Tá prvá, fantasy stránka podľa mňa nebola celkom vydarená. Zmeny v minulosti sa tu nepremietli do reality vždy perfektne, chýbal tu moment prekvapenia, šoku a niekedy aj prehľadnosti. Ostáva tak skôr tá druhá stránka vyšetrovania kriminálneho prípadu, ktorý so sebou nesie napätie podporené vynikajúcim hudobným motívom. V celkovom meradle potenciál nebol celkom využitý a druhú sériu pozerať určite nebudem, ak nejaká vôbec vyjde.(7.3.2017)