Zde je vidět obrovský rozdíl mezi chutí nás a chutí amerického publika. Snad všude, kromě právě zmiňované Ameriky se seriál setkal s velmi kladným ohlasem a nemalou podporou ze strany fanoušků. Ať už kvůli neskutečně sympatickému hereckému obsazení( I Anthony Ruivivar, kterého vyloženě nemusím mi zde přišel v pohodě), či příběhu který dokáže diváka ve světě plném blbých a blbějších kriminálek zaujmout. Bohužel stejně jako já, tak i tvůrci nejspíše počítali s tím, že seriál bude mít úspěch a tak nám otevřeli několik dalších vedlejších linek, různých příběhů a otázek, na které by se mohla poté zaměřit řada č.2. Jaké však bylo překvapení, když se seriál ukázal být pro amíky tak nezajímavý, že se stanice nerozhodla objednat ani plnohodnotnou sérii. Z toho všeho pak vidíte poslední dva díly, ze kterých tvůrcům vyloženě jeblo a pokusili se všechno narvat právě do nich. Nakonec to však bohužel dopadlo tak, že finále je nejen že neskutečně zmateční(V jedné minutě flashback,střelba,flashback,mrtvý chlápek,flashback,jiná střelba úplně jinde apod). K tomu všemu se nedozvídáme prakticky žádnou odpověď na ty otázky co by nás zajímali a úplný konec? Ano chápu, že je vždycky aspoň malý náznak šance na prodloužení seriálu, případně odkoupení práv od jiné stanice, ale tady mi to přišlo vyloženě jako úplně otevřený konec, což dost diváků i podle ohlasu naštvalo. Tento seriál bych jako jednohubečku doporučil, ale nedoporučoval bych se zamýšlet nad právě již zmíněnýma vedlejšíma linkama. Pak totiž budete na konci hodně naštvaní. 65%(8.2.2017)

Film založený na pôvodnom originálnom snímku z roku 2000 chce byť spojením Osudového dotyku a Temného prípadu. Tá prvá, fantasy stránka podľa mňa nebola celkom vydarená. Zmeny v minulosti sa tu nepremietli do reality vždy perfektne, chýbal tu moment prekvapenia, šoku a niekedy aj prehľadnosti. Ostáva tak skôr tá druhá stránka vyšetrovania kriminálneho prípadu, ktorý so sebou nesie napätie podporené vynikajúcim hudobným motívom. V celkovom meradle potenciál nebol celkom využitý a druhú sériu pozerať určite nebudem, ak nejaká vôbec vyjde.(7.3.2017)

Podobne ako Timeless, epizódnosť seriálu dosť značne uberá na kvalite a záujme diváka. Navyše som si myslel, že sa v seriály budú tvorcovia snažiť upraviť isté prešľapy oproti filmu, ktoré z neho robili len dobrú oddychovku, ale mohol byť bez nich niečím oveľa lepším. Bohužiaľ, dejovo bolo zmenené minimum, skôr sa všade popridávala nudná vata a nezaujímavé jednodielne detektívne skoro prípady. Po štvrtej epizóde mi bol vrah a jeho chytenie už úplne ukradnuté, tak isto ako aj všetky postavy. Popravde, asi mu fandím, nech ich všetkých pochytá. 9/12 - 55%(5.1.2017)

První polovina série (a rovněž asi i celého seriálu, vzhledem k tomu, že další série s největší pravděpodobností nebude) se příliš nepovedla. Úvodní díl bez ostychu vykrádá původní film a i když si to poté začíná jít svou vlastní cestou, několik dalších epizod má až na výjimky spíše průměrnou úroveň. Ve druhé polovině se ale začíná přiostřovat a seriál jakoby byl díl od dílu lepší a lepší. Vrcholem je čtyřdílná pasáž počínající devátou a končící dvanáctou epizodou. Během těchto čtyř dílů nabírá zápletka největší obrátky a v rámci nastavených pravidel i víceméně absentují logické lapsy. Samotné finále je pak po většinu stopáže taktéž velmi dobré, bohužel ho v posledních minutách sráží nepříliš povedený závěr, který je příliš uspěchaný a zanechává více otázek než odpovědí. To by nevadilo, kdyby měla následovat další série, k tomu ale nejspíš nedojde, takže celé finále vyznívá tak nějak do ztracena. 75%.(28.1.2017)

Frequency je jeden z mých oblíbených filmů, takže jsem na jeho seriálové zpracování byl poměrně dost zvědavý. První trailer vypadal vcelku zajímavě, i když z letošní nabídky seriálů, kde se „cestuje časem“, nebyl nejlepší. Začnu tím pozitivním. Na první místo stavím to, že se cestuje časem a jak se jím cestuje. I proto se mi líbilo, že po záchraně táty se nakonec neshledají. Co se týče obsazení, tak to mi přišlo v pohodě. Takové to klasické CW, ale Peyton List na ně musí vědět něco opravdu hnusného, když ji pořád obsazují. Teď k tomu horšímu. Když pominu, že pilot je jen prodloužený trailer a nepřináší vůbec nic zajímavého navíc, tak mi vadí nejvíc ty klasické chyby. Jestli jsem občas ochotný přehlížet, že to nedává smysl, tak tady mi to vadí hodně. Překreslení minulosti je fajn a že si jí přítel nepamatuje, protože se vlastně nikdy nepotkali, je taky fajn, ale že má shodou okolností večeři s rodiči ve stejnou chvíli? Navíc první polovina série je opravdu vlažná a díky tomu se zajímavost vytratila. Vrátila se až v závěru, kdy tvůrci cítili, že jim dochází čas a přitlačili na pilu s Nightinghalem. Škoda, že to tak nešlo celou sérii.(3.2.2017)