Následující události se odehrávají mezi jednou a druhou hodinou odpoledne. Ben Grimes uteče s diskem a chce dva miliony dolarů, jinak ho předá Bin-Chalidovo lidem. Carter se rozhodne peníze uloupit z policejní stanice, kde uchovávají zabavené předměty. Podaří se mu dostat se na stanici a nacpat si peníze do batohu, pak je ale prozrazen a obklíčen. Rebecca se domnívá, že zrádcem může být její nástupce ředitel CTU Keith Mullins. Rebecca ho zavře do výslechové místnosti a snaží se odhalit toho, kdo vyzradil Bin-Chalidovým lidem nové identity šesti rangerů. Nové identity byly zjišťovány z počítače Nilaany Mizraniové, která je manažerkou kampaně senátora Johna Donovana, manžela Rebeccy. Mezitím ve škole jeden z žáků zjistí, že Amira s profesorem Harrisem chystají teroristický útok, který mají uskutečnit, až dostanou znamení. Žák je při rvačce profesorem zavražděn. Nicol je stále u Carterova bratra Isaaca, drogového dealera. Jeho přítelkyně Aisha zaslechne jejich rozhovor, že ji chce Isaac opustit a rozhodne se ho podrazit. Jadalla Bin-Chalid je synem zavražděného teroristy a až získá disk s kódy, tak plánuje velké útoky po celé zemi. (TV Prima)

Agent24

Druhý díl mě baví taky. Jack chybí, ale Carter není tak hroznej a celkem se tam hodí. Nikdy bych nečekal, že když oznámili Corey Hawkinse, že mi tam nebude vadit. Když jsem viděl koho vybrali tak jsem tenkrát kroutil hlavou. Beru zpět hodí se tam a omlouvám se mu. Nechci spoilerovat tak napíšu , že 2 epizoda je taky za 100%. PS: Těším se na 3 epizodu!!! :-) ()