Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Následující události se odehrály mezi sedmou a osmou hodinou večer. Thomas Locke se vysvobodí z pout a zavolá do CTU. CTU vystopují pozici teroristů, ministerstvo se rozhodne zlikvidovat místo ze vzduchu. Teroristé odvezou Andyho a Erica k sobě. Nejprve přijdou na to, že chce data smazat, a pak když nechce spolupracovat tak mu Jadallah vbodne nůž do nohy. Výslech Henryho Donovana vede Tony Almeida. Senátor Donovan je puštěn k výslechu svého otce. Jeho otec je v bolestech a on to nemůže snést, Rebecca dostane zprávu, že je zjištěna poloha teroristů a výslech nechá ukončit. Nicol s Isaacem odjíždí pryč, teroristé je najdou a chtějí je zabít. Isaac je přepere, jednoho nechá naživu a dozví se, kde se teroristé ukrývají. Svolá svou partu a vypraví se tam zachránit svého bratra. První na místo dorazí Isaac se svou partou, zachrání Andyho a Erica, na místo je vzápětí proveden nálet stíhaček. Andy, Carter i Isaac přežijí. Lidé ze CTU zatknou Jadallaha, ale Naseri zmizí. (TV Prima)

(více)

Recenze (2)

SNCIS 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po akční stránce - velmi dobré. Ericův bratr to pěkně rozjel. Hlášky: Isaac Carter: "Podívej, Eric mi tě svěřil, protože se těm lidem nedá věřit." Nicole Carter: "Tak komu zavoláme?" Isaac Carter: "Zavolám mým lidem. Ať přinesou každou zbraň co máme." / Jadalla: "Jsi velmi statečný. Ochoten zemřít. Ale... jsi ochotný zemřít kousek po kousku?" / Isaac Carter: "Chtějí spustit útoky které zabijí hodně lidí, jako vaše matky, sestry, vaše děti a další. A taky mají mého bráchu, ale už vím kde je, takže tady je plán. Vejdeme tam, sebereme Erica a pak posadíme pár džihádistů na zadky." / Eric Carter: "Jsi psychopat, Jadallo, tak jako tvůj otec. Oba jste malí smutní chlapci, co překrucují víru pro vykonání násilí." - Původní 24 je můj top seriál. Proto Legacy hodnotím někdy i víc než si zaslouží, nicméně zde je plný počet hvězd naprosto zaslouženě. ()

Agent24 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Osmá epizoda je hustě nabušená. Ta záchrana Erica mi trochu připoměla jak jel Jack zachránit v první sezoně 24 svoji dceru. Trochu zamrzelo, že nebyl vidět výbuch, ale asi nějaké peníze spolkl návrat Tonyho. Poprvé za celou historii 24 stojí za režií žena. Klobouk dolů rozjela to pěkně. Osmá epizoda 100%!!! :-) ()

Reklama

Galerie (9)

Reklama

Reklama