Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Následující události se odehrály mezi osmou a devátou hodinou večer. Jadallah je převezen do centrály CTU, kde bude vyslýchán. Šéf ochranky CTU Grant je kontaktován Naserim, unesl mu milenku a chce, aby zařídil propuštění Jadallaha. Eric Carter se rozhodne chytit ještě Asima Naseriho, hlavního pomocníka Bin Khalida. Dle hovorů z místa volal Naseri do domu poblíž, policisté zde najdou ženu oblečenou do vesty s výbušninou. Ericovi se ji s pomocí podaří z vesty vysvobodit. John Donovan chce zrušit svou kandidaturu na prezidenta, jeho otec ho přesvědčuje, aby kandidoval. John se jede poradit s Rebeccou do CTU. Grant vypne kamery a odvede Jadallaha. Asim Naseri ho vysvobodí a po cestě zajmou Johna Donovena. (TV Prima)

(více)

Recenze (2)

Agent24 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Devítka skoro bez Tonyho. Objevil se snad na 2 minuty možná ani to ne. Konečně jsme se dočkali podobné scény jako skoro v každé sezoně původní 24 (přepadení CTU). Trošku mě zaskočilo jak lehce se teroristi do CTU dostali. Nikdo je nekontroloval a v klídku si projeli dovnitř. Už jen 3 epizody a konec a jsem zvědavý jestli seriál dostane 2 sezonu. Já osobně si myslím, že ne. Chtělo by to u posledního dílu pořádný napínák a možná i trošku toho Bauera. To bych toho, ale asi chtěl moc. Devátá epizoda 100%!!! :-D ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát nemám co dodat... Naprosto se ztotožňuji s názorem uživatele "Agent24". Tony mně štve nejvíce... očekával jsem, že bude akční a že to tam pořádně rozjede... A ono nic, sice tam je, ale jako kdyby tam nebyl. ()

Reklama

Galerie (22)

Reklama

Reklama