Následující události se odehrály mezi devátou a desátou hodinou večer. Teroristé zajali senátora Johna Donovana, Asim Naseri přiveze Jadallaha k jeho otci Ibrahamu Bin-Khalidovi, o kterém si všichni myslí, že je mrtvý. Jadallah zavolá Rebecce a pokud se mu vydá, tak pustí Johna. Rebecca s Ericem vyrazí na cestu a CTU se je snaží vystopovat. Rebecca zařídí, aby byl její manžel John propuštěn, a vydá se teroristům. Jde na hřiště, které je napuštěné benzínem, Eric z dálky zastřelí Jadallaha. Rebecca je unesena teroristy a křičí, že Ibraham Bin-Khalid žije. Jennifer Marshallová odposlechla při přepadení Asimem Naserim slovní spojení Východní červenec. Andy Shalowitz identifikuje spící buňky a CTU je postupně zatýká. (TV Prima)

Agent24

Jo jo je to tak jak píše SNCIS. Tonda povýšil a už se nezdržuje jen 2 minuty, ale má více prostoru :-) jinak tato epizoda byla dost dobrá. Hlavní překvápko dílu jsem tak nějak tušil od samého začátku. Desítka je za 100%. PS: Promo ukázka na 11 epizodu už konečně ukazuje Tondu v akci. Tak doufám jen, že ta akce nebude trvat zase pár minut. :-) ()