24 Hodin: Nezastavitelný (TV seriál)

24: Legacy

Akční / Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 8 h 21 min (Minutáž: 40–43 min)

Komentáře uživatele SNCIS k tomuto TV seriálu

Obsahuje spoilery: 24 bez hlavního hrdiny - nelítostného drsňáka Jacka Bauera. Místo něj je zde mladá krev, mladý černoušek Eric Carter. Ten chce zabránit zničujícímu teroristickému útoku na půdě Spojených států. Dále tikací hodiny změnili barvu a jediné, co připomíná originál je Tony Almeida. Tony je jediná postava, která se objevila hned v první epizodě originalitu i zde. V originalitu se dá říct, že byl po Jackovi dlouhá léta druhá hlavní postava. Zde se však v epizodách nikdy nezdržel déle než pět minut. Byl návnada na původní fanoušky, nebo jen já koukal kvůli němu? "Je mi líto, už mi bylo zaplaceno. Vždy dokončím svou práci, když mám své peníze. Musím si udržet reputaci." Jinak akční nářez, ale bez Bauera to prostě není ono. 5* ale dám stejně. - 99,9%.(20.4.2017)

Tony Almeida is back.(22.3.2017)

Po akční stránce - velmi dobré. Ericův bratr to pěkně rozjel. Hlášky: Isaac Carter: "Podívej, Eric mi tě svěřil, protože se těm lidem nedá věřit." Nicole Carter: "Tak komu zavoláme?" Isaac Carter: "Zavolám mým lidem. Ať přinesou každou zbraň co máme." / Jadalla: "Jsi velmi statečný. Ochoten zemřít. Ale... jsi ochotný zemřít kousek po kousku?" / Isaac Carter: "Chtějí spustit útoky které zabijí hodně lidí, jako vaše matky, sestry, vaše děti a další. A taky mají mého bráchu, ale už vím kde je, takže tady je plán. Vejdeme tam, sebereme Erica a pak posadíme pár džihádistů na zadky." / Eric Carter: "Jsi psychopat, Jadallo, tak jako tvůj otec. Oba jste malí smutní chlapci, co překrucují víru pro vykonání násilí." - Původní 24 je můj top seriál. Proto Legacy hodnotím někdy i víc než si zaslouží, nicméně zde je plný počet hvězd naprosto zaslouženě.(27.3.2017)

Tentokrát nemám co dodat... Naprosto se ztotožňuji s názorem uživatele "Agent24". Tony mně štve nejvíce... očekával jsem, že bude akční a že to tam pořádně rozjede... A ono nic, sice tam je, ale jako kdyby tam nebyl.(1.4.2017)

Tony si zde opět odbyl svých pět minut. Jinak po vizuální a akční stránce to bylo znovu perfektní.(7.4.2017)

John Donovan: "Rebecca o tobě mluvila, mluvila toho hodně, o vašich společných misích. Takže si skoro myslím, že tě znám. Ona tě obdivovala, to bys měl vědět, Měla tě za přítele." Eric Carter: "Cítím to úplně stejně." Na začátku epizody to vypadá, že náš hlavní hrdina a senátor Spojených států amerických - kamarádi nebudou. Ovšem během pár minut je všechno jinak. Eric a John spolu prožijí velice zajímavou, napínavou půl hodinku. Jakožto milovníka originálu, mne potěšil Tony a celkové zakončení epizody. Eric: "Poslouchejte mě, muž, co si vás najal, Sims, byl odhalen. Dobře? Už tohle nemusíte dělat." Tony: "Je mi líto, už mi bylo zaplaceno. Vždy dokončím svou práci, když mám své peníze. Musím si udržet reputaci." Takže ostřílený veterán versus mladá krev. Hodně, hodně napínavé to bylo a děj se o dost posunul, akce perfektní jako vždy. Nemohu se dočkat finále! - 99,9%.(14.4.2017)

"Vejdete dovnitř a zemřete!" Pokračujeme v prvních minutách je tu spousta akce a očekávaná rvačka (Tony proti Erickovi). Byl to celkem vyrovnaný zápas, ke konci byl Erick v převaze. "Tak jo, vem tu holku a vypadněte odsud. Šel bych s tebou, kdybys mi nezlomil tu zatracenou ruku." No a opět klasika - Tony v epizodě pouze pár minut. Jedeme dál, hodiny tikají, napětí se vztupňuje. Očekával jsem pořádnou, nelítostnou finálovou řež! Tak jako to bejvalo s Jackem Bauerem, ale bohužel. Tvůrci chtěli klidnější zúčtování s teroristy. To proběhlo a schytala to Rebecca Ingramanová. Ke konci to hrálo na city, akorát to sem moc neprožíval, to mne spíše nudilo. No, ale hodnotit to budu stejně jako předešlé epizody - 5 hvězdiček. P.S Doufám, že další řada bude, protože podle mne to teprve teď začalo!(20.4.2017)