Reklama

Reklama

24 Hodin: Nezastavitelný

(TV seriál)
  • USA 24: Legacy
Akční / Drama / Mysteriózní
USA, 2017, 8 h 21 min (Minutáž: 40–43 min)

Epizody(12)

Obsahy(1)

Hodiny už zase tikají a čas běží nezadržitelně dopředu! Na slavný seriál 24 hodin volně navazuje pokračování s podtitulem Nezastavitelný. Začíná adrenalinový závod, ve kterém jde o všechno. Podaří se zabránit zničujícímu teroristickému útoku na půdě Spojených států? Před šesti měsíci v Jemenu zemřel vůdce teroristů Sheik Ibrahim Bin-Khalid. Zabila ho speciální jednotka Rangerů pod velením seržanta Erica Cartera (Corey Hawkins). Bin-Khalidovi stoupenci přísahali Rangerům krvavou pomstu. Carter, jeho muži i jejich rodiny doufali, že se jim podaří zmizet díky programu na ochranu svědků. Jenže když se Cartera někdo pokusí připravit o život, rychle si uvědomuje, že byli odhaleni. Ve snaze předejít dalším útokům a zastavit teroristy Carter požádá o pomoc Rebeccu Ingramovou (Miranda Otto), která pracovala na odstranění Bin-Khalida ze zákulisí. Tato geniální a ambiciózní tajná agentka před časem odstoupila z postu národní ředitelky protiteroristické agentury CTU, aby podpořila manžela, senátora Johna Donovana (Jimmy Smits) a jeho kampaň za zvolení na post prezidenta Spojených států amerických. Díky několika dekádám bezesných nocí a zmeškaných rodinných oslav konečně stojí na vrcholu. Bílý dům je na dosah. Ale dokáže přijmout novou roli První dámy? Nebo ji znovu svede láska k akci? Společně s Carterem odhalují složitou teroristickou síť a musí se sami sebe ptát: Komu můžeme věřit? Zuřivý boj s Bin-Khalidovými stoupenci je přinutí konfrontovat vlastní identitu, rodinu i minulost. (TV Prima)

(více)

Recenze uživatele Agent24 k tomuto seriálu (13)

24 Hodin: Nezastavitelný (2017) 

1. Sezona - Jack Bauer nám zůstal hnít někde v Rusku a tak nám tvůrci naservírovali Erica Cartera. Eric je popravdě úplně opak Jacka. Není tak drsný, není schopný popravit svého kamaráda atd. Jack klidně oddělal Ryanna Chapella. To by Eric prostě neudělal. Corey Hawkins mě popravdě ani nijak nevadil. Myslím si, že se celkem snažil a v průběhu celé sezony se celkem vypracoval a začal mi být i celkem sympatický. Lákadlo Toník je totálně nevyužitý. Aspon v tom finále jsem čekal, že půjde s Ericem, ale on mu naschvál zlomil ruku. Asi Foxu došli peníze :-) ne chápu to. Kdyby tam byl Tony celou dobu tak by zastínil Cartera a seriál by s hlavním hrdinou nedopadl tak jak tvůrci chtějí. Tak snad ta druhá sezona bude a pak jednou se ještě Jack vrátí a všem to natře. Takže první sezona za 100%!!! ()

12:00 p.m.-1:00 p.m. (2017) (E01) 

Tak se nám vrátila 24 tentokrát bez Jacka Bauera. Zpočátku mě zarazilo modré logo a modré hodiny, ale chápu, že se seriál chce trochu lišit od originálu. Černoch Eric Carter samozřejmě nemá na Kiefera, ale čekal jsem to o dost horší. První epizoda nebyla vůbec špatná. Akorát co mě naštvalo tak první trailer, který vyšel tak měl obsahovat záběry jen z první epizody a polovina věcí tam nebyla tak jsem zvědavý jestli se nějaké ty záběry z toho traileru v seriálu ukážou. Přeji seriálu jen to nejlepší, ale určitě bych chtěl ještě jednu sezonu s Bauerem a aby byl jeho příběh konečně uzavřen. Konec 24: LAD mě opravdu nepřišel důstojným pro Jacka. Klidně se můžou Jack a Carter setkat a bojovat spolu proti teroristům to by mohlo být zajímavé. Je to 24 takže za pilot i bez Jacka 100%!!! :-) PS: Zkuste nesrovnávat s originálem. ()

1:00 p.m.-2:00 p.m. (2017) (E02) 

Druhý díl mě baví taky. Jack chybí, ale Carter není tak hroznej a celkem se tam hodí. Nikdy bych nečekal, že když oznámili Corey Hawkinse, že mi tam nebude vadit. Když jsem viděl koho vybrali tak jsem tenkrát kroutil hlavou. Beru zpět hodí se tam a omlouvám se mu. Nechci spoilerovat tak napíšu , že 2 epizoda je taky za 100%. PS: Těším se na 3 epizodu!!! :-) ()

2:00 p.m.-3:00 p.m. (2017) (E03) 

Pěkně se to rozjíždí. Zatím se my všechny linie líbí. Nejvíc po linii Cartera asi škola. Čekám kdy se objeví Toník Almeida. Třetí epizoda 100%. PS: Nesrovnávat s původní 24 a bude se vám to líbit :-) ()

3:00 p.m.-4:00 p.m. (2017) (E04) 

Carter se nám dostal na CTU. Štve mě čekání na další díly. Ten týden je strašná doba. Takhle jsem to měl u 24 pořád. Čtvrtý díl za 100%!!! ()

4:00 p.m.-5:00 p.m. (2017) (E05) 

Pátý díl byl zatím asi nejlepší. Začíná se to pěkně zamotávat. Patá epizoda 100%!!! :-) ()

5:00 p.m.-6:00 p.m. (2017) (E06) 

Šestá epizoda byla taky dobrá. Připomenulo mi to první epizodu 4 sezony 24 a taky tuším 4 díl 6 sezony 24. Nechci spoilerovat tak nebudu psát co mi to přesně připomenulo. Každý určitě bude vědět co myslím. Jinak co mě naštvalo tak byli ty české nápisy. Splést si znovu Čečnu s Českem to je teda síla. A kvůli tomu Česku dám 80% :-) ()

6:00 p.m.-7:00 p.m. (2017) (E07) 

Nedá se než souhlasit s kolegou a to že: Tony Almeida is back. Sedmá epizoda 100%!!! :-) ()

7:00 p.m.-8:00 p.m. (2017) (E08) 

Osmá epizoda je hustě nabušená. Ta záchrana Erica mi trochu připoměla jak jel Jack zachránit v první sezoně 24 svoji dceru. Trochu zamrzelo, že nebyl vidět výbuch, ale asi nějaké peníze spolkl návrat Tonyho. Poprvé za celou historii 24 stojí za režií žena. Klobouk dolů rozjela to pěkně. Osmá epizoda 100%!!! :-) ()

8:00 p.m.-9:00 p.m. (2017) (E09) 

Devítka skoro bez Tonyho. Objevil se snad na 2 minuty možná ani to ne. Konečně jsme se dočkali podobné scény jako skoro v každé sezoně původní 24 (přepadení CTU). Trošku mě zaskočilo jak lehce se teroristi do CTU dostali. Nikdo je nekontroloval a v klídku si projeli dovnitř. Už jen 3 epizody a konec a jsem zvědavý jestli seriál dostane 2 sezonu. Já osobně si myslím, že ne. Chtělo by to u posledního dílu pořádný napínák a možná i trošku toho Bauera. To bych toho, ale asi chtěl moc. Devátá epizoda 100%!!! :-D ()

9:00 p.m.-10:00 p.m. (2017) (E10) 

Jo jo je to tak jak píše SNCIS. Tonda povýšil a už se nezdržuje jen 2 minuty, ale má více prostoru :-) jinak tato epizoda byla dost dobrá. Hlavní překvápko dílu jsem tak nějak tušil od samého začátku. Desítka je za 100%. PS: Promo ukázka na 11 epizodu už konečně ukazuje Tondu v akci. Tak doufám jen, že ta akce nebude trvat zase pár minut. :-) ()

10:00 p.m.-11:00 p.m. (2017) (E11) 

Jedenáctá epizoda hodně připomíná šestou sezonu jak šel Jack na tuším ruskou ambasádu. V Pentagonu se Eric choval opravdu hodně jako Jack. Akorát není tak drsnej což se dá pochopit. Jack byl jedním slovem zkušený mazák. To zatím Carter být nemůže. Jinak ten Tony mě jedním slovem mrzí. To jeho chování tady je divný. Bohužel ten Tony, který byl za dobráka umřel v páté sezoně a jeho vzkříšení v sedmé sezoně to už byl jiný Tony. Doufám, že nakonec se Toník vzpamatuje a pomůže Carterovi. Konec dílu byl správně napínavý takže 12 epizoda by mohla být zajímavá. Podle různých informací má být 12 epizoda docela uzavřená a Fox měl údajně odeslat poslední epizodu novinářům. Nijak extra je poslední díl nezaujal. Jedenáctá epizoda 100%!!! :-) ()

11:00 p.m.-12:00 a.m. (2017) (E12) 

A jsme u konce. Trochu jsem se o nějaké věci z finále ochudil, když jsem si přečetl pár věcí z 12 epizody ještě než šla v TV. Fox opravdu odeslal epizodu novinářům a já blbec si to přečetl. No nedá se nic dělat. Zase tolik spoilerů jsem nečetl jen to, že Tony bude mít zase svých pár minut ze začátku epizody a pak se vypaří. Potom, že umře hlavní postava. Naštěstí nenapsali která jinak bych se šel zastřelit :-) no a taky to, že o Jackovi Bauerovi nepadne ani slovo. To mě popravdě trošku zklamalo. Čekal jsem aspon malou zmínku nebo něco. Jinak finále nebylo tak akční jak píše SNCIS. Takový až zvláštně poklidný konec. Radši bych čekal nějaký pořádný napínák a ono nic. Rebecca mě trošku překvapila a asi bych řekl, že je to napadlo na poslední chvíli. Štve mě, že už to skončilo. Eric není Jack, ale i tak mě to bavilo. Poslední epizoda první sezony za 100% :-) ()

Reklama

Reklama