Balto na vlčí stezce

Balto 2: Na vlčí stezce

Balto II: Wolf Quest

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2002, 75 min

Příběh je neskutečně kouzelný a krásnější, než-li v prvním díle, avšak kvalita zpracování je značně nízká. I tak však na mě tento snímek působil mnohem víc intenzivněji a hlouběji, než leckterý známější animák.(25.7.2014)

O tošičku slabší pokračování. Nicméně si myslím že je to pořád kvalitní podívaná. Animace je stále moc pěkná Balto je sympaťák a konec je takovej pěknej. Jen to na jedničku nemá.(3.3.2011)

No ak sa na to pozriem tak, že jednička bola tak trochu podľa skutočných udalostí, tak aj ja ju považujem za lepší film. Ale neviem prečo, príbehovo a zážitkovo ma viac očarila dvojka. Mne sa tie piesne naopak strašne páčia -aj v češtine, pretože presladené veci sú naopak mojou najväčšou srdcovkou a z piesní mám rovnaké zimomriavky, ako napr. u piesní z Levieho kráľa (ktorému sa inak tento film v určitých veciach dosť podobá z môjho pohľadu), či z Medvedích bratov (od Disneyho). Ibaže tieto v Baltovi 2 sa mi zdajú epickejšie a temnejšie -hlavne "Who you really are" (moja najobľúbenejšia) -tá je naozaj vydarená a nádherná a počujeme ju počas nádhernej "epickej" scény... Proste nádhera. Nechápem, prečo ľudia nenávidia presladené filmy a myslím si, že tento film rozhodne nepatrí medzi tie horšie diela, práve naopak. No a záver filmu -v istom zmysle je možno predvídateľný (i keď ja osobne som teda bola aj dosť prekvapená), ale zasa možno až príliš smutný a dojímavý, čo ja považujem za obrovský klad filmu. Takže ja som z filmu očarená a je pre mňa najlepší z celej trilógie o Baltovi.(29.7.2012)

Co přesně mě na tomto filmu zaujalo? No tak hlavně moc pěkná animace a příběh o tom, jak pes domácí a vlk zplodí štěňátka. Ty si pak vezmou lidi. Jen jednoho nechtějí, protože je jediný vlk. Když vyroste vydává se hlídat smečku jako jeho táta. Film nepostrádá originalitu a svým nápadem připoutá k obrazovce děti i dospělý.(4.8.2012)

• ABLABLABLA

U jedničky jsem myslela, že to bude blbost, ale byla jsem mile překvapena. Dvojka začala slibně, Balto a Jenna měli nečekaně štěňátka. Ovšem slibně se to nevyvíjelo. Druhý díl je opravdu už blbost, neskutečně předvídatelná a přeslazená, místy jsem se i nudila a proboha, poslouchat ty písničky bylo opravdu utrpení. Jediné dobré na tomto filmu byla animace a ty krásné modré očka Aleu. Takže velmi slabé 2*.(14.9.2011)