poster

Balto na vlčí stezce

 • Česko

  Balto 2: Na vlčí stezce

 • USA

  Balto II: Wolf Quest

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2002, 75 min

 • Khalia
  ****

  Příběh je neskutečně kouzelný a krásnější, než-li v prvním díle, avšak kvalita zpracování je značně nízká. I tak však na mě tento snímek působil mnohem víc intenzivněji a hlouběji, než leckterý známější animák.(25.7.2014)

 • Campbell
  ****

  O tošičku slabší pokračování. Nicméně si myslím že je to pořád kvalitní podívaná. Animace je stále moc pěkná Balto je sympaťák a konec je takovej pěknej. Jen to na jedničku nemá.(3.3.2011)

 • avril4234
  *****

  No ak sa na to pozriem tak, že jednička bola tak trochu podľa skutočných udalostí, tak aj ja ju považujem za lepší film. Ale neviem prečo, príbehovo a zážitkovo ma viac očarila dvojka. Mne sa tie piesne naopak strašne páčia -aj v češtine, pretože presladené veci sú naopak mojou najväčšou srdcovkou a z piesní mám rovnaké zimomriavky, ako napr. u piesní z Levieho kráľa (ktorému sa inak tento film v určitých veciach dosť podobá z môjho pohľadu), či z Medvedích bratov (od Disneyho). Ibaže tieto v Baltovi 2 sa mi zdajú epickejšie a temnejšie -hlavne "Who you really are" (moja najobľúbenejšia) -tá je naozaj vydarená a nádherná a počujeme ju počas nádhernej "epickej" scény... Proste nádhera. Nechápem, prečo ľudia nenávidia presladené filmy a myslím si, že tento film rozhodne nepatrí medzi tie horšie diela, práve naopak. No a záver filmu -v istom zmysle je možno predvídateľný (i keď ja osobne som teda bola aj dosť prekvapená), ale zasa možno až príliš smutný a dojímavý, čo ja považujem za obrovský klad filmu. Takže ja som z filmu očarená a je pre mňa najlepší z celej trilógie o Baltovi.(29.7.2012)

 • uprchlice
  *****

  Co přesně mě na tomto filmu zaujalo? No tak hlavně moc pěkná animace a příběh o tom, jak pes domácí a vlk zplodí štěňátka. Ty si pak vezmou lidi. Jen jednoho nechtějí, protože je jediný vlk. Když vyroste vydává se hlídat smečku jako jeho táta. Film nepostrádá originalitu a svým nápadem připoutá k obrazovce děti i dospělý.(4.8.2012)

 • ABLABLABLA
  *

  U jedničky jsem myslela, že to bude blbost, ale byla jsem mile překvapena. Dvojka začala slibně, Balto a Jenna měli nečekaně štěňátka. Ovšem slibně se to nevyvíjelo. Druhý díl je opravdu už blbost, neskutečně předvídatelná a přeslazená, místy jsem se i nudila a proboha, poslouchat ty písničky bylo opravdu utrpení. Jediné dobré na tomto filmu byla animace a ty krásné modré očka Aleu. Takže velmi slabé 2*.(14.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace