Odpadlík (TV film)

Scénografie:

Graham 'Grace' Walker

Kostýmy:

Anna Borghesi

Já nevím přesně čím to je, ale na tomhle filmu je něco tak zajímavého a poutavého, že jsem tu televizi prostě musela zapnout a dokoukala to až do konce. Příjemná herecká dvojice a příběh zasazený do konce 19. století. Televizní filmy mají své chyby a tento není výjimkou, ale zato je velmi poutavý a to je důležité.(5.12.2011)

Film som videl iba útržkovito, pretože som v noci nemohol zaspať a vedel som, že v ňom hrá Naomi, tak som to skúsil. Lenže 105 minút na televízny western je trochu priveľa, priamočiary dej, keď po 15 minútach viete, ako bude vyzerať každá nasledujúca minúta a záver, je tiež tak maximálne do televízie. Lenže je tu Naomi v netypickej úlohe a s rozdielnym make upom, na aký sme u jej úloh z prítomnosti zvyknutí. Je jediným dôvodom, prečo tento film nie je absolútnou stratou času. Inak je to úplná zbytočnosť. Takže iba pre jej hard core fanúšikov, ktorí musia od nej vidieť úplne všetko. Ako napríklad ja.(27.1.2013)

Tak jsem v televizi zachytil tohle a protože mě moc bolely nohy na přesun jinam a protože ovladač ovládal můj otec, už jsem to i dokoukal. Scénáristicky sračkoidní film s prapodivnou pointou, kterou zkrátka nelze nečekat od romantický ženský, že jo. Naomi Watts super, David Carradine překvapivě celkem civilní, ale výběr ostatních rolí, včetně té hlavní mužské, a výběr scénáře a vlastně veskrze všeho zrcadlí průměrovost televizního filmu. Ale jako za tu pointu by si fakt scénárista zasloužil dát do držky. 50-55%(19.10.2012)

Romantický western s banální zápletkou, i tak by se dal jednoduše popsat tenhle film. Nemám ráda slaďáky, ale něco v něm mě donutilo se na film znovu podívat. Asi za to může Randa Haines, která se mimo jiné podepsala pod vynikající film Bohem zapomenuté děti, velký kus práce odvedla hudba. Film spíš ocení ženská část diváctva, díky hlavnímu představiteli outsidera. Slabší konec, český dabing je dost ubohý.(5.4.2012)

• ELDoctorow

Vlastne sa čudujem sám sebe, že som od filmu, prepytujem - westernu, ktorý režírovala žena podľa scenára ženy, adaptovaného na základe knihy od ženy aj vôbec očakával niečo iné než trápnu červenú knižnicu... To už aj Doktorka Quinnová je oproti tomuto westernový opus v najlepšej tradícii snímok Sergia Leoneho.(10.2.2014)