poster

Právem odsouzeni (TV seriál)

 • USA

  Conviction

Drama

USA, 2016 - 2017, 8 h 48 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • MoiJe
  ***

  Komplet. Idea toho, co stihnu za 5 dni a v akych podmienkach pracuju je z ineho sveta, ale pripady same o sebe su zaujimave, tim tiez a Hayes v cele je celkom super postava na ktorej sa da este vela budovat. Nie je to must see, ale nebyt ukoncenia, sledovala by som dla vsetkeho aj dalsie serie.(5.2.2017)

 • MartinezZ
  ***

  Je to jednoduchý seriál. Poměrně dost "sci-fi" s rychlostí řešení případů a dost klasicky "CSI" vyšetřováním, plno klasicky splácaných postav a nesmí chybět ani složitá romantika a vztahy a minulost a tak dále. Prostě nic nového, ale výplachově koukatelného. --- 2,5* --- Po 13 dílech to mělo ABC zaříznout, následně zaříznutí odvolalo, ale ani tak to moc nevypadá na pokračování via Variety.(6.4.2017)

 • carly
  ****

  Skvelý seriál, aký sa na obrazovkách len tak nevidí. Je to iný pohľad na vyšetrovanie a hlavne sa mi páči, akým spôsobom reagujú na súčasnú situáciu a rôzne polarizujúce témy. Nič v seriály nie je jednoznačné a už vôbec nie postavy. každá jedna má svoje tajomstvá, jazvy, dobré aj nie tak úplne dobré stránky. Postavy sú plné života a chcete o nich vedieť viac. A sú skvele zahrané. Bola by veľká škoda, keby to skončilo len pri 13 dieloch.(17.11.2016)

 • Domca94
  ****

  Mně se tenhle seriál líbil. Hayley Atwell byla skvělá. Škoda toho, že se nedožil druhé řady.(30.8.2018)

 • numan
  *

  Komunistické agitační vymývání mozků z 50. let má silnou konkurenci. Dnešní americké seriály se stávají stále častěji nástrojem ideologické pseudohumanistické propagandy. Conviction přímo ukázkově podsouvá módní sluníčkářské bludy o tom, že muslimové jsou kultivovaní mírumilovní krásní lidé, černochům se neustále strašlivě ubližuje atd. atp. To je taky to jediné, v čem vybočuje z průměru a místy se proto stává naprosto nestravitelným. Je mi celkem líto Shawna Ashmorea, jeho dvojče Aaron má poslední dobou tak nějak větší kliku na sympatické role. Jeho Sam Spencer - právnický "kluk z plakátu" přímo šustí papírem a marxistickými poučkami.(8.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace