Seriál který ukazuje všemocnost sportu i médií provázený skvělou hudbou od Black Violin například songem No Fear.Jako velký obdivovatel seriálu Dlouhá míle jsem rád že ani tady se scénáristé neuchýlili k tomu,aby ukazovali doping a vše co hráči baseballu předvedli bylo vydřené...(24.3.2018)

Asi to nejlepší co americká seriálová tvorba doposud vyplodila. Bez prdele. Nekonvenční, neotřelé a hlavně hodně pravdivé a relatable. Kdo tenhle seriál nezná, je debil. Kdo ho zná a nelíbí se mu, je idiot! Asi tak.(1.2.2018)

Na Pitch jsem se těšil docela dlouho, protože sportovních seriálů je ve vysílání jako šafránu a já doufal, že se zrodí nové Friday Night Lights a já na tom budu pravidelně ujíždět. A hned začátek mi jasně dal najevo, že tohle by mohlo být něco pro mě. Líbí se mi ten mediální cirkus, co se kolem ní točí, protože přesně tak by to bylo i ve skutečnosti. A stejně tak si myslím, že by to nejednomu podlomila kolena při ostře sledované premiéře, takže za mě plusové body. Postavy jsou fajn. Ginny se sice tváří, že jí nic nerozhodí, ale dokonalá rozhodně není a to je taky dobře. Skvělá je postava jejího mentora Mikea a baví mě i ostatní. Baseballu sice nerozumím a je to podle mě nudná hra, ale sportovním filmům a seriálům ano, a těch šablonek o úspěchu outsidera se prostě nemůžu nabažit. Jediné, co mě nenadchlo, je zbytečný zvrat s tátou, ten je totiž k ničemu (vyjma šoku v pilotu). Má to chyby, má to stereotypy, ale také to má mě v hrsti. Spousta věcí by se dala zlepšit, ale i tak jsem spokojený. Škoda jen, že sledovanost nebyla taková, jak se čekala a možná to skončí obřím cliffhangerem na konci desáté epizody. Prodloužení moc nevěřím, ale rád bych se pletl.(15.12.2016)

Pro sportovní seriály a filmy mám prostě slabost a Pitch i přes všechna možná žánrová klišé dokázal zaujmout a postupně mi přirostl k srdci víc, než jsem čekala. Škoda, že se další řady nedočkáme. 1. série - 80%(2.5.2017)