poster

Zmatené dny (festivalový název)

 • Estonsko

  Päevad, mis ajasid segadusse

 • anglický

  The Days That Confused

Komedie / Drama

Estonsko, 2016, 105 min

Režie:

Triin Ruumet

Scénář:

Triin Ruumet

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • jhrasko

  ...jednoznačne najviac opúštaný film 51.kviff...a šiel som i ja, po necelej hodine, takže objektívne neohodnotiteľné. Zlaté reťaze, Adidas teplákovky, plechovice coca-coly a blá blá blá....(12.7.2016)

 • Fajla
  ****

  Vidím, že film má od diváků velmi rozporuplné hodnocení, a nedivím se. Děj je občas opravdu zmatený, jak název filmu napovídá, drsný a nemusí se každému líbit. Já ale musím smeknout. Tvůrci filmu, kteří film "uvedli" (režisérka se minutu smála do mikrofonu a nevěděla, co má říkat :-)) na KVIFF, byli velmi mladí (režisérce je 28), a proto velký respekt. Film vůbec nepůsobí jako celovečení režisérský a scénáristický debut a mě osobně do děje naprosto vtáhnul. Myslím, že by se dal velmi zjednodušeně svým ražením přirovnat k našim Kobrám a užovkám. Tohle je ale více syrové, místy možná i více surové a tak nějak to působí jako víc jako "jízda". Určitě jeden z nejlepších filmů, co jsem letos na KVIFF viděl. Za mě 75%.(6.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace