Sníček

(pořad)
  • Slovensko Sníček
Rodinný
Slovensko, 2016, 25 min

Hugo deťom splní každý sen! Vždy v noci snové víly prinášajú deťom sny. Hugo sa však cez deň nudí a zmyslí si, že Luciu a Damiána navštívi aj cez deň. Nevie sa však v našom svete správať, a tak ho deti učia, ako byť vychovaný. On im za to vysvetlí a ukáže, ako fungujú najznámejšie hodiny na svete Big Ben, či ako žijú rôzne zvieratá. Vezme ich do džungle, pod morskú hladinu, do vesmíru, a tiež do svojho snového sveta, kde je možné naozaj všetko. Deti si s Hugom zaspievajú, zatancujú a naučia sa vždy niečo nové. (TV JOJ)

metal.storm

Hugo je celkom sympatický mladý muž, takže nechápem, ako sa Krista dostal do tejto relácie. Jediná moja aktivita pri tomto detskom skvoste bola asi pätnásť minút s mojimi súrodencami, ale aj tak mám stav počiatočnej depresie. Ja som za mojich detských čias pozerala z relácií jedine Kúzelnú škôlku, a doteraz, keby to vidím, tak nemám pocit, že to bolo tak retardované ako dnešné detské relácie. Ja neviem, ja sa naozaj ani neodvážim risknúť povedať, čo to s tými deťmi spraví. Gumovanie mozgov, prístupné od troch rokov. Slogan - „tvoríme jebnutejšiu budúcnosť“. Možno sa mýlim, a je to už len mojou averziou, ktorú som si za poslednú dobu a posledné rozprávky odsledované s mladšími súrodencami vybudovala. A bodaj by, ale aj tak radšej zbehnem zohnať všetky diely Vlk a Zajac a pekne budeme pozerať to, na čo som za decka čumela ja. ()