poster

Waltzes from Vienna

 • Velká Británie

  Strauss' Great Waltz

  (neoficiální název)

Komedie / Drama / Muzikál / Romantický

Velká Británie, 1934, 80 min

Scénář:

Alfred Willner (divadelní hra), Alma Reville

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Bigrambo
  ***

  Alfred Hitchcock a romantická komedie? Ano, i toto spojení je možné! I když nemůžu říct, že tento žánr Hitchcockovi úplně sedí, tak jsem se, až na pár okamžiků, celkem dobře bavil a navíc jsem se i historicky vzdělal a zjistil, jak přišel na svět slavný Straussův valčík Na krásném modrém Dunaji :-)(4.4.2012)

 • raroh
  ****

  Aneb jak Britové vytvořili téměř dokonalé rakouské pojetí tématu včetně stylu humoru v typicky vídeňské látce.(18.1.2012)

 • Martin741
  ***

  priemerna romanticka komedia od Alfreda Hitchcocka. Hoci mne Hitchckock ako tvorca romantickych nesedi, Fay Compton bola vskutku vyborna : 50 %(23.2.2016)

 • mikulem
  ***

  Hitchcockův humor se mi moc líbí, dokonce i ve filmech, které ostatní drbou. VALČÍKY jsou ale výjimka a jediný jeho film, ve kterém mi vtipy připadaly trapné. Je evidentní, že mu komedie příliš nesedí. --- Při překladu jsem se s filmem docela smířil. Stále je to zábava s kvalitami, přesahujícími možná většinu dobových komedií. České titulky na artsubs.wz.cz.(30.6.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace