Internet Famous

Komedie

USA, 2016, 87 min

hodnotit inernet famous prizmatem toho, zda mam rád youtubering (potažmo youtubery), či ne, je stejně tak povrchní jako v mnoha případech samotnej fenomén. youtube videa si svou filmovou parodii zaslouží. parodii, která je (tak jako některá videa) chytřejší, než si chcete připustit.(11.10.2016)

• mimozakon

Vrchol dekandencie, vlastne nie, je to sracka.(14.1.2017)

• kristovanoho

Jakožto sonda mezi idiotické jůtůbry typu Tlusty Kriplou, zuřivě onanující nad počtem lajků od dětí, jimž pak následně nutí svůj merč a PP sračky, je to vcelku fajn a při tomhle úhlu pohledu bych dal v klidu štverku, ovšem jakožto film a komedie obzvlášť, to naprosto selhává.(15.9.2016)

Na prvý pohľad vyznel tento fiktívny pseudo-dokument o vlogeroch / youtuberoch dosť absurdne. Ale v skutočnosti to až taká absurdita nebola. Veď takýchto "lovcov slávy" prezentujúcich sa internete sú celé kvantá. Väčšina z nich je v podstate ešte trápnejšia ako pätica "čísel" v tomto filme. Podľa mňa to bolo dosť príznačné, a čo je smutné, viacmenej aj realistické. Ja niekedy až žasnem ako sa u nás nejakí "komici" typu gogo, evelyn a spol. získali medzi ľuďmi takú popularitu. Tento film mal napokon aj didaktický rozmer, a vôbec to nebola až taká katastrofa ako som prvotne očakával.(22.9.2016)