Viktorie

Victoria

In Bed with Victoria

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 2016, 90 min

Cinemax a jeho české znění mě sice přivedlo na stopu filmu, sehnal jsem si ale původní znění. Film je zvláštní, jako kdyby ani sami tvůrci nevěděli, jestli chtějí klasickou stavbu s happy endem, nebo jinak vyprávěný příběh o vyhořelé právničce. Virginie jde do naha a je ohromně sexy, škoda, že nahou scénu má jenom jednu a v nedokonalém osvětlení. Vincent je nesympatický zajíček. Na můj vkus trochu televizní produkce, s některými horšími záběry.(3.9.2017)

• BOURQUE

Typické Francúzke semienka je vidieť. Je tu aj celkom slušný základ pre film, zahrnujúci do seba aj prostredie súdnictva. Hotový výsledok je však miestami dosť pasívne s viacerými nevypracovanými scénami. P.S.: Virginie Efra je stále vo skvelej fyzickej forme. Inými slovami, vypadá neskutočne dobre. Osobné hodnotenie: 64% (**) (10.1.2018)

Nevím, proč firma Cinemax přisoudila filmu obsah, jenž je uveden výše. Film je evidentně o něčem jiném. Žánr francouzské komedie taky není to, co ve filmu nacházím. Trocha úsměvnosti v něm je, ale je to spíš o té tragické úsměvnosti. Já alespoň viděl dost hluboký příběh, viděl jsem celkem kvalitní provedení od herců a ta hvězda dolů je samozřejmost, film ani neměl ambice na nějakou plnou palbu. Spíše se snažil ukázat, že na planetě Zemi nežijí jen genderky z jůeséj, ale i normální ženy, jejichž život vypadá absolutně odlišně od trapáckých amerických scénářů. Zítra to skouknu znovu s mojí robou, až přijde z rachoty ... a nebude mi to ani moc vadit. To je asi výstižnější hodnocení, než hvězdy či komentáře. PS: Nahá scéna je také ňamňam! Děkuji Virginii za příjemný závěr večera.(1.9.2017)

• sanikope

Francúzi akosi začali posledné 2 desaťročia natáčať prevažne filmy plne vaty (česť výnimkam). 30 minút a dosť. Nič sa nedeje. Opica na scéne? Chlapík v kríze si ukradne nohavičky? Žiadny follow-up. Každý dialóg dlhý a po 5 minútach som si zrátal 2 a 2 a prestal som poctivo sledovať titulky. Waste of time(25.2.2018)

Jak vyřešit takovou menší osobní krizi, jak být dál úspěšnou právničkou a jak se starat o svoje děti? Moc jednoduché to není, hlavně když ta krize vlastně není vůbec malá, ale je docela velká. Victorie si tu cestu hledá přes románek a možná na konci najde sebe samu. Líbí se mi, jak je to realistické, ale místy s hezkým nadhledem.(9.2.2017)