poster

Falling Water (TV seriál)

Drama / Sci-Fi / Mysteriózní

USA, 2016–2018, 14 h 2 min (Minutáž: 41–48 min)

Hrají:

David Ajala, Vanessa Aspillaga, Lizzie Brocheré, William Hill, Will Yun Lee, Kai Lennox, Adrian Martinez, Melanie Nicholls-King, Zak Orth, Anna Wood, Ramon Fernandez, Lou Taylor Pucci, Michael O'Keefe, Jodi Long, Jessica Hecht, Neal Huff, Lianna Pai, Shiloh Fernandez, Brooke Bloom, Jennifer Ferrin, Trudie Styler, Ben Van Bergen, Lucy Walters, Douglas Hodge, Ramsey Faragallah, Katt Masterson, Ed Heavey, Teddy Cañez, Marceline Hugot, Leslie Silva, Norma Kuhling, Brittany Allen, Elisa Moolecherry, Dru Viergever, Sepideh Moafi, Kristopher Turner, Mary McCormack, Raven Dauda, Francesca Faridany, Karl Bury, Parisa Fitz-Henley, Brian Scannell, Mishka Thébaud, Jeté Laurence, Precious Chong, Faith Logan, Rodrigo Fernandez-Stoll, Sara Garcia, Greg Zajac, Steven Maier, Eden Cupid, John Ghiz, Matthew Mintz, Jonathan Potts, Krista Jang, Ito Aghayere, Tibor Feldman, Aidan Wojtak-Hissong, Lenny Thomas
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hwnd
  **

  Těšil jsem se na něco jako Sense8, no nedočkal jsem se. Zatímco cluster se mi dostal pod kůži a hltal jsem každý další díl a nadával, že jsou epizody krátké, tady to bylo naopak. Seriál se vlekl, pod kůží kde nic tu nic, co se děje týče, tak prakticky nepochopení. Celkově je tohle universum naprosto šílené. Hranice snění a reality je zde zatraceně tenká, postavy přechází do jiného prostředí uprostřed věty, celkově pomalé, zmatené, šílené. Někde kolem šestého dílu jsem měl sice chvilku pocit, že jsem konečně in (v půlce seriálu pravda trochu pozdě), ale další díly mě stejně vyvedly z omylu a finále... no radši nemluvit. Komu se Sense8 líbil ať zkusí a třeba se mu tohle zalíbí, komu ne, tak to nemá smysl ani načínat.(7.4.2017)

 • MartinezZ
  **

  Už to tu bylo zmíněno: Přesto že Sense8 není žádný zázrak, je o třídu lepší a promyšlenější, než tohle divadlo relativně bez smyslu a plné nudy. Mysteriózní ptákovina nehodna deseti dílů ani času u nich ztrávených.(31.5.2017)

 • Birter
  ****

  Seriál jsem sledoval od jeho první epizody v roce 2016, a ačkoliv jsem ho nepovažoval za největší zázrak, líbil se mi a bylo mi líto, že se mu nevěnuje tolik pozornosti v mainstreamu, poněvadž oplývá skutečně velkým potenciálem, který by dokázal trumfnout i Inception, s podobným námětem. Když bylo oznámeno, že druhá série i přes malou sledovanost bude, byl jsem příjemně překvapen, ale nyní mohu s plným vědomím prohlásit, že kdyby se Falling Water ukončilo už po první sérii bylo by to mnohem lepší. Po opětovném zhlédnutí se mi 1. série líbila obrovsky, a v tomto bodě bych neváhal dát Falling Water 5 hvězd. Avšak... tvůrci to ve druhé sérii s prominutím prosrali. Vynikající dialogy, klubíčkově zamotané záhady a nádherná spavá atmosféra byla zaměněna za tuctový béčkový seriál, jehož hodnota velmi klesla u cílovky, která sledovala první sérii. Proč to měnit když se na to stejně dívalo málo lidí, kterým se to líbilo? To nechápu. Prachy? Lenost? Dále mi přišlo, že čím celistvější seriál to byl a snažil se udělat v příběhu logiku, přijít s novými zápletkami a pojmenovávat zákonitosti, tím směšněji to znělo a tím více to ubíralo na jeho serióznosti.(25.8.2018)

 • 3 AM Code
  ****

  Po první sezóně: 4/5. Moc pěkně udělaný mindfuck. Zajímavé a dobře zahrané postavy. Nic pro netrpělivé. Uvidíme jak to bude dál..(25.12.2016)

 • majo0007
  *

  Pôvodne to vyzeralo na výbornú mystery záležitosť, podľa deja som si sľuboval mix Inception a Dark City. Bohužiaľ po 1. sezóne prišlo trpké vytriezvenie. Tvorcovia mali určite veľké ambície (možno ešte nejaké majú, až by seriál nejakým zázrakom pokračoval), ale tak ako ste zostali jaloví po prvej epizóde, tak zostanete aj na konci sezóny. Jediné, čo sa dozviete, a tým je podľa tvorcov asi vysvetlené všetko - chlapec dokáže hýbať vesmírom a časom. Toť vše. Nič iné. Vážne. Tak s takýmto ojebom operuje komplet celá sezóna. Alebo sa mi to možno len celé snívalo, a keď sa zobudím, dúfam, že si nebudem pamätať nič o nejakom Falling Water. Nikdy viac.(7.1.2017)