Nastala chyba při přehrávání videa.
 • majo0007
  *

  Pôvodne to vyzeralo na výbornú mystery záležitosť, podľa deja som si sľuboval mix Inception a Dark City. Bohužiaľ po 1. sezóne prišlo trpké vytriezvenie. Tvorcovia mali určite veľké ambície (možno ešte nejaké majú, až by seriál nejakým zázrakom pokračoval), ale tak ako ste zostali jaloví po prvej epizóde, tak zostanete aj na konci sezóny. Jediné, čo sa dozviete, a tým je podľa tvorcov asi vysvetlené všetko - chlapec dokáže hýbať vesmírom a časom. Toť vše. Nič iné. Vážne. Tak s takýmto ojebom operuje komplet celá sezóna. Alebo sa mi to možno len celé snívalo, a keď sa zobudím, dúfam, že si nebudem pamätať nič o nejakom Falling Water. Nikdy viac.(7.1.2017)

 • hwnd
  **

  Těšil jsem se na něco jako Sense8, no nedočkal jsem se. Zatímco cluster se mi dostal pod kůži a hltal jsem každý další díl a nadával, že jsou epizody krátké, tady to bylo naopak. Seriál se vlekl, pod kůží kde nic tu nic, co se děje týče, tak prakticky nepochopení. Celkově je tohle universum naprosto šílené. Hranice snění a reality je zde zatraceně tenká, postavy přechází do jiného prostředí uprostřed věty, celkově pomalé, zmatené, šílené. Někde kolem šestého dílu jsem měl sice chvilku pocit, že jsem konečně in (v půlce seriálu pravda trochu pozdě), ale další díly mě stejně vyvedly z omylu a finále... no radši nemluvit. Komu se Sense8 líbil ať zkusí a třeba se mu tohle zalíbí, komu ne, tak to nemá smysl ani načínat.(7.4.2017)

 • Birter
  ****

  Seriál jsem sledoval od jeho první epizody v roce 2016, a ačkoliv jsem ho nepovažoval za největší zázrak, líbil se mi a bylo mi líto, že se mu nevěnuje tolik pozornosti v mainstreamu, poněvadž oplývá skutečně velkým potenciálem, který by dokázal trumfnout i Inception, s podobným námětem. Když bylo oznámeno, že druhá série i přes malou sledovanost bude, byl jsem příjemně překvapen, ale nyní mohu s plným vědomím prohlásit, že kdyby se Falling Water ukončilo už po první sérii bylo by to mnohem lepší. Po opětovném zhlédnutí se mi 1. série líbila obrovsky, a v tomto bodě bych neváhal dát Falling Water 5 hvězd. Avšak... tvůrci to ve druhé sérii s prominutím prosrali. Vynikající dialogy, klubíčkově zamotané záhady a nádherná spavá atmosféra byla zaměněna za tuctový béčkový seriál, jehož hodnota velmi klesla u cílovky, která sledovala první sérii. Proč to měnit když se na to stejně dívalo málo lidí, kterým se to líbilo? To nechápu. Prachy? Lenost? Dále mi přišlo, že čím celistvější seriál to byl a snažil se udělat v příběhu logiku, přijít s novými zápletkami a pojmenovávat zákonitosti, tím směšněji to znělo a tím více to ubíralo na jeho serióznosti.(25.8.2018)

 • 3 AM Code
  ****

  Po první sezóně: 4/5. Moc pěkně udělaný mindfuck. Zajímavé a dobře zahrané postavy. Nic pro netrpělivé. Uvidíme jak to bude dál..(25.12.2016)

 • MartinezZ
  **

  Už to tu bylo zmíněno: Přesto že Sense8 není žádný zázrak, je o třídu lepší a promyšlenější, než tohle divadlo relativně bez smyslu a plné nudy. Mysteriózní ptákovina nehodna deseti dílů ani času u nich ztrávených.(31.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace