• majo0007

Pôvodne to vyzeralo na výbornú mystery záležitosť, podľa deja som si sľuboval mix Inception a Dark City. Bohužiaľ po 1. sezóne prišlo trpké vytriezvenie. Tvorcovia mali určite veľké ambície (možno ešte nejaké majú, až by seriál nejakým zázrakom pokračoval), ale tak ako ste zostali jaloví po prvej epizóde, tak zostanete aj na konci sezóny. Jediné, čo sa dozviete, a tým je podľa tvorcov asi vysvetlené všetko - chlapec dokáže hýbať vesmírom a časom. Toť vše. Nič iné. Vážne. Tak s takýmto ojebom operuje komplet celá sezóna. Alebo sa mi to možno len celé snívalo, a keď sa zobudím, dúfam, že si nebudem pamätať nič o nejakom Falling Water. Nikdy viac.(7.1.2017)

• RedRose

zajímavé to bylo... ale vyznění do finále bylo jako by nevěděli co s tím a jak to ukončit... konec jednoduše žádný... zklamání na konci série protože se na to celkem dobře dívalo...(17.1.2017)

• hwnd

Těšil jsem se na něco jako Sense8, no nedočkal jsem se. Zatímco cluster se mi dostal pod kůži a hltal jsem každý další díl a nadával, že jsou epizody krátké, tady to bylo naopak. Seriál se vlekl, pod kůží kde nic tu nic, co se děje týče, tak prakticky nepochopení. Celkově je tohle universum naprosto šílené. Hranice snění a reality je zde zatraceně tenká, postavy přechází do jiného prostředí uprostřed věty, celkově pomalé, zmatené, šílené. Někde kolem šestého dílu jsem měl sice chvilku pocit, že jsem konečně in (v půlce seriálu pravda trochu pozdě), ale další díly mě stejně vyvedly z omylu a finále... no radši nemluvit. Komu se Sense8 líbil ať zkusí a třeba se mu tohle zalíbí, komu ne, tak to nemá smysl ani načínat.(7.4.2017)

Po první sezóně: 4/5. Moc pěkně udělaný mindfuck. Zajímavé a dobře zahrané postavy. Nic pro netrpělivé. Uvidíme jak to bude dál..(25.12.2016)

• MartinezZ

Už to tu bylo zmíněno: Přesto že Sense8 není žádný zázrak, je o třídu lepší a promyšlenější, než tohle divadlo relativně bez smyslu a plné nudy. Mysteriózní ptákovina nehodna deseti dílů ani času u nich ztrávených.(31.5.2017)