Reklama

Reklama

Brothers

Krátkometrážní / Drama / Thriller
USA, 2015, 11 min

Recenze (4)

Beckett51 

všechny recenze uživatele

Takový kraťasy můžu. Neni to nic přelomovýho a rozhodně by se tam dalo využít trochu víc symbolů a podobenství, aby to působilo celistvějc a mělo to větší přesah, ale atmosféricky je to naprosto špičkový, kamera a režie jako vždy u Eggerse mistrovská a výkony hlavních představitelů taky naprosto v pohodě. ()

swamp 

všechny recenze uživatele

Příběh dvou bratrů žijících se svou babičkou v blízkosti přírody. Starší z nich je dominantnější a je jen otázkou času, kdy bude chtít mladší bratr překročit jeho stín. ()

RusTi 

všechny recenze uživatele

Sice kraťas Brothers nedosahuje takových vysokých kvalit jako Eggersův celovečerní debut, nicméně profesionální režie je samozřejmostí i u tohoto skvělého snímku. Vyzdvihnout hlavně musím precizní posazení kamery a zabarvení u jednotlivých scén. Celé to zdobí depresivní atmosféra, která diváka naprosto pohltí. Jen škoda že pan Robert Eggers neměl již v této době po ruce zdatnější herecké obsazení. Ne že by výkony mladíku byly otřesné, náhodou naopak skvělé, jen např. Anya Taylor-Joy či Ralph Ineson v The Witch předvádí úplný herecký koncern, jenž je o několik úrovní vyšší. 8/10. ()

Reklama

Reklama