Rodinná loupež

Drama / Komedie

Francie, 2017, 91 min

Vincent Gallot
  • vnimatkrasu

Vydatně znuděný Reno, vydatně znuděný já. Rodinná loupež neatakuje hranice nevkusu, ale samou prvoplánovitostí zašlapává do země hned dva legendární pojmy. Jeana Rena a francouzskou komedii.(8.6.2018)

• Darckol

Pekné prostredie - asi toľko k plusom. Zápletka známa, len snaha o humor, akcia sa tiež odmietla pristaviť... Dúfal som, že uvidím ako si Reno na francúzsky spôsob urobí vtip sám zo seba, ale - nevídalo... 2,0/10(20.8.2018)

Fajnová oddychovka, která potěšila.(5.7.2018)

• Lacike

Rodinny heist film s neskutocne otrepanou zapletkou. Takze nakoniec viac ako plan lupeze su zaujimave rodinne vztahy medzi otcom Renom a jeho dvoma dcerami, ktore nikdy nevidel. Ale ani to nie je prilis dojimave. Humor je tiez slabsi a vlastne som sa ani raz nezasmial. Reno tu okrem Fantomasovskych prevlekov nic ine nepredvedie. Sice to nie je katastrofa, ale ani nic co by som komukolvek vratane Renovych fanusikov odporucil. Zda sa, ze Reno na stare kolena nevie najst polohu v ktorej by stale mohol divakom este nieco ponuknut. 4/10.(2.6.2018)

• Pink.Panther

Extrémně nenáročné derivátové caper movie s chronickým nedostatkem originality a dobře napsaných scén. Reno je zde jen marketingovým doplňkem vedle dvou (pod)průměrných hereček. Slabé, nedoporučuji. Pokud by toto měl být současný fr. komediální standard, je něco špatně ve státě galském. Produkce: Radar Films(29.5.2018)