Bill Cosby: Himself

Komedie / Dokumentární

USA, 1983, 105 min

Bill Cosby

Černošské komiky mám rád a přestože se show Billa Cosbyho drží trochu při zemi, má co nabídnout a nejednou jsem se od plic zasmál.(14.4.2013)

"Daaad is great.....Gaave us chocolate cake":D(15.7.2012)

Nejvíc nejlepší stand-up co jsem viděl.(18.2.2013)

Skvělý stand up výstup Billyho Cosbyho zaměřený především na rodinné zážitky. Nejvýstižnější je pak určitě popis návštěvy u zubaře. ;-)(4.6.2011)

Inteligentní, zábavné a jako jedna z mála bez vulgarismů.(4.8.2014)

Tento téměř dvouhodinový stand-up monolog je uázkou toho, že lze bavit bez jediného vulgarismu a lidé se plácají smíchy do kolen i tak. Bill Cosby zde popovídá krátce o alkoholu o návštěvách zubařů, aby se následně spustila hodinová smršť rodinného humoru, ke kterému má díky svým 5ti dětem ideání kvalifikaci. Je to příjemná oddychovka, kterou nelze než doporučit. Oproti jiným stand-uperům zde ale nenajete sociálně kritický přesah, tak jako u jeho současníka George Carlina či našeho současníka Rickyho Gervaise. Je to stand-up který pobaví, ale přecejen se u něj moc nezamyslíte.(1.12.2012)

Vyše polovica vystúpenia je rozprávanie o rodine a deťoch, teda pre mladších divákov može byt nudnejšia časť. Ja osobne tiež nemusím stand-up vystúpenia humorom zamerané na vlastnú rodinu. Každopádne samotný standup dobrý, narážky trefné a zábavne. Trošku iný štýl humoru ako vídame dneska, teda bez nadávok a sexuálnych narážok.(7.2.2016)

Skvělý stand-up geniálního komika. Oproti ostatním se obejde bez vulgarizmů a provozuje velmi inteligentní humor.(9.9.2011)