Hvězdice

Pippa Cross

Carmela Iandoli

Kostýmy:

Alison McLaughlin

nikdy bych nevěřila že mě film dokáže tak dostat ...Silný příběh bez kudrlinek,bez násilného vtahování diváka do děje...famozní výkony herců,kamera.A záběr holčiny která sype sůl do jezera a proč ji tam sype to slabší povahy neustojí.A budete se ptát proč je systém nastavený tak, že tomu chudákovi nedokáže pomoci a peníze se sypou jinam,zdravým.A je tam toho víc co nebudete chápat.Asi.Před tvůrci smekám.(15.3.2018)

Na podkladě skutečného příběhu filmaři vytvořili snímek o vcelku nepříliš známé nemoci, rodinných vztazích a otcovské lásce. Snažili se vytáhnout z diváka maximum emocí, a právě tato až předimenzovaná snaha, která z filmu dělá chvílemi sladkokyselý bonbónek, mu v mých očích trošku škodí.(2.2.2019)

Dojemný a silný film o chorobe (sepsa) ktorá môže vstúpiť do života každého z nás. Tvorcovia daný skutočný príbeh podali veľmi vierohodne. Klobúk dole aj pred hercami.(23.12.2018)

Lidsky hodně silný film s dobrými hereckými výkony. Díky nim na mě postavy působily jak kdybych je znal od nepaměti. Takže jsem od začátku do konce film sledoval s otevřenou pusou a vnímal veškerý tlak, který se rodí v hlavě každému, kdo do rodiny Toma a Nicoly patří. Závěr to pak k mé radosti dokonal. Nikdy se nevzdávej, což je obecná pravda a měl by se jí držet každý z nás .... a pokud s tím má problémy, tak ať se podívá na tento film a třeba názor změní.(9.1.2018)

scénař 5, režie 5, herci 4 výprava 4 celkem: 18 , tj 90% Meningokok umí být potvora, myslím, že i u nás by se našlo pár znetvořených bacilem. Je to boj a štěstí bývá vrtkavé.(7.1.2018)