poster

Cargo

Drama / Thriller / Horor

Austrálie, 2017, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Forsberg11
  ***

  Až na skvelého Martina Freemana za veľa tento film nestojí. O nemŕtvych tu takmer vôbec nejde. Ich útoky sú len sporadické a málo desivé. Najväčšiu hrozbu snáď predstavoval ten austrálsky upotený vidlák Vic. Bohužiaľ len priemerná záležitosť, ktorá zapadne prachom rovnako ako množsvtvo iných novobobých zombie hororov. Aj kedˇ v tomto prípade sa o horore dá hovoriť len veľmi ťažko. 55 %!!(14.8.2018)

 • KoRner
  *

  Manželský pár, ktorý neviem ako mohol prežiť nákazu behá bez myšlienky hore-dole až nakoniec zistia, že majú aj potomka a mohli by sa správať zodpovednejšie. Dokážu to? - Je ľahšie si to prečítať, než tento film dopozerať až do konca. (SPOILER: Nie, jasne, že takí dementi pomrú a o decko sa bude musieť postarať malý indián, ktorého nájdu po ceste.)(11.2.2020)

 • malylada
  **

  Naprosto zdlouhavý boj o přežití, což je škoda, díky působivému prostředí a hereckým možnostem Martina Freemana. Vidím plno nápadu a náznaků, o než se tvůrci snažili, ale které nikdy nedotáhli správným směrem. Nedojímá, emoce se nepohnou za celou dobu o píď a chybí tomu jakýkoli moment, který by Cargo rozhýbal. Při sledování jsem si vzpomněl na podobnou zombárnu Maggie, podobná premisa, ale více fungující. Prostředí postapokalyptické Austrálie tak zůstává nevyužito a doporučuji spíše nějaký díl National geographic......4/10(9.6.2018)

 • Raziel_cz
  ****

  Nepamatuju si, že bych kdy viděl tak lidský zombie film. A to "lidský" myslím v pozitivním významu. Spousta jich je o lidském zlu, ale tenhle ukazuje především to dobré, a jestli někdo nepochopil, že to není horor, ale drama s přesahem, kde jsou oživlé mrtvoly jen manifestace mnohem aktuálnějších problémů, tak je mi ho líto. Krásně natočené, strhující, ze strany Martina Freemana výjimečně zahrané. Pro mě zatím absolutní letošní highlight.(27.5.2018)

 • Spiker01
  ****

  Celkem mě překvapuje nižší hodnocení. Děj je sice lehce předvídatelný a do svého subžánru Cargo nepřináší vůbec nic nového, ovšem ta forma, jakou Martin Freeman cítí bolest, utrpení a žádné východisko je přece jenom trošku jinde, než velká část lidí zná z Walking Dead. Stačí několik herců, tíživá atmosféra a pár nechutných zombií. Řekl bych lehký nadprůměr, ovšem za to finále tu čtvrtou hvězdu musím přihodit, to mě, přiznám se, skutečně ohromilo. PS : Film je adaptací krátkometrážního filmu, který jsem právě zjistil, že jsem jej viděl, ovšem srovnání nemám.(6.6.2018)

 • - Ve scéně, kdy se Andy (Martin Freeman) baví s Lorraine (Caren Pistorius) a má před sebou malou Rosie, tak ji ohrne klobouček. V dalších scénách má ale Rosie klobouček zase v normálním stavu. (Sayko)

 • - Malou Rosie „hrála“ dvojčata Lily Anne McPherson-Dobbins a Marlee Jane McPherson-Dobbins. (Masai)