Izzy (Mackenzie Davis) zažíva totálne dno svojej existencie. Navyše sa dozvedá, že má jej bývalý priateľ Roger (Alex Russell) zásnuby. Preto sa narýchlo a bez peniazov pokúsi dostať naprieč celým Los Angeles, aby zásnuby prekazila a získala ho späť. (sochoking)

Trailer

Mukade

2** naviac za celú pasáž od začiatku rozhovoru so sestrou cez pieseň až po odchod autom. Tak skvelé, memorable. (originál - Heavens to Betsy - Axemen (1994)) ()

Fifer

Průměrných indie filmů jsou kopy, výborných jen pár. Tenhle je výborný. Já osobně jsem trochu ignoroval klišé a stupiditu hlavního motivu (překazit ex-přítelovi svatbu), protože pointa filmu není cíl, ale cesta, na které Izzy potkává jedno šílené individuum za druhým, přičemž ona sama onen peleton šílenců směle vede. Vtipné hlášky a nekompromisní soundtrack čerpající z hudebního rockového stylu (spíš hnutí) Riot Girrrl, konkrétně dávno zaniklá kapela Heavens to Betsy. Jo, a Mackenzie Davis je výborná herečka. ()

sochoking

Mackenzie Davis po kalbe sa potrebuje dostať narýchlo na opačný koniec LA k bývalému frajerovi, aby mu prekazila zásnuby. Hoci výborne napísaná a zrežírovaná indie záležitosť, chýbalo mi viac sarkastických hlášok a humoru všeobecne, aby som osobne pridal na hodnotení. Keby zvyšok filmu bol rovnaký, ako úvodná scénka s pilotom helikoptéry, tak ten film je i za päť hviezdičiek! ()