Reklama

Reklama

Můj velký tlustý a báječný život

(TV pořad)
  • USA My Big Fat Fabulous Life
všechny plakáty
Reality-TV
USA, 2015, 25 min

Obsahy(1)

Sledujte úspěchy Whitney Thoreové, která váží neuvěřitelných 172 kilogramů a měří pouhých 150 centimetrů. Ještě nedávno byla 50kilovou tanečnicí. Jenže pak jí diagnostikovali syndrom polycystických ovarií a ona za 9 měsíců přibrala přes 45 kilogramů. Kvůli této poruše nepřestala kilogramy nabírat. Když se však její vlastní představení Tlustá holka tancuje stalo přes noc šlágrem, přestala být neznámou tanečnicí a život se jí obrátil naruby. S novým a neotřelým pohledem na svět se Whitney snaží radikálně změnit svůj život: randí víc než kdykoli před tím, navzdory své váze má nabitý rozvrh zkoušek a snaží si pro sebe vydobýt dobré jméno ve světě, který lidi hodnotí dle jejich váhy.

Whitney Thore a její povedení přátelé a rodina se vrací s novými eskapádami. Whitney dál odhodlaně bojuje s hrozbou cukrovky, až se všichni kolem nestačí divit. Většina lidí si nedovede představit, že by 170kilová žena mohla jezdit na kole, cvičit karate nebo běhat maraton, ale Whitney je odhodlána všem dokázát, že k tomu všemu stačí jen pevná vůle. Pokračuje ve vedení kampaně 'No Body Shame' a účastní se hodin tance, a nyní se navíc ještě odstěhuje od rodičů, aby se konečně osamostatnila. Čeká ji nejen nelehké bydlení s Buddym, ale i láska, na kterou už tak dlouho čekala. (Discovery Channel)

(více)

Recenze (3)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Báječný život by bol, keby nám neukazovali takých hnusných tlustoprdov, ktorých musia pomaly snímať zo strechy mrakodapu, aby sa zmestili do objektívu. ()

Reklama

Anosompozer odpad!

všechny recenze uživatele

Táto žena je večne manipulatívna narcistycká despotická narušená egomaniačka. Má 10 000 vyhovoriek prečo nemôže schudnúť a preto stále vyzerá ako šprcka plná tvarohu. Pri tej všetkej toxicite ktorú šíri všade okolo seba sa stíha elegantne tváriť že byť extrémne obézny je desne cool a šik. Exemplárny prípad socioapata. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama