Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sakurai Misaki je cukrářka, která sní o tom, že si jednoho dne otevře vlastní podnik. Pracuje tak usilovně, až úplně zapomněla, že existuje nějaká věc jako je randění. Ale najednou je jednoho dne vyhozena z práce a má problém najít jinou. V té době potkává Šibasaki Čiakiho, svou první lásku. Když Čiaki zjistí, v jaké situaci se Misaki nachází, nabídne jí, aby se nastěhovala k němu a pracovala v restauraci, kterou vede. Čiaki zde pracuje spolu se svými dvěma bratry, Kanatou a Tómou. Misaki tak nakonec stráví léto s třemi pohlednými bratry… (Zíza)

(více)

Recenze (5)

jarah 

všechny recenze uživatele

Nemôžem si pomôcť, herecké výkony mi prišli slabé. Smiech nasilu, výraz smútku a bolesti nepresvedčivý, takmer ako divadelné predstavenie na školskej besiedke. Jediná vec, ktorá ma udržala pri sledovaní tohto seriálu boli pekní mladí herci a čarovná letná lokácia. ()

Lex.San 

všechny recenze uživatele

Není nad to pustit si letní romantickou komedii, když za okny poletují vločky a velmi brzo se stmívá. Možná proto mi to káplo do noty a já odcházím od příběhu celkem spokojený. Jak už psala Zíza, Sukina Hito ga Iru Koto má snad všechny atributy svého žánru – typické pánské obsazení (milý a pozorný nejstarší bratr, nabručený prostřední bratr a nejmladší Cassanova); ostýchavější, ale milou hlavní hrdinku, které nelze nefandit; milostný n-úhelník, ve všem dokonalou rivalku; nevyřčené věci v minulosti, letní ohňostroj atd. Pokud máte na takovou to podívanou náladu, tak vás A Girl & Three Sweethearts nezklame. A pokud máte tak jako já rádi Kiritani Mirei, tak zhlédnutí doporučuji. Jen mám o svoji oblíbenou herečku trochu strach. Měli by dát holce pořádně najíst, protože má ruce a nohy jako párátka a ani volné oblečení její až moc velkou útlost nezamaskovalo. ()

Reklama

Roby 

všechny recenze uživatele

Nesourodá dvojce Kanata a Misaki, která je rozdílná jako den a noc a u které tak nějak nechápete co ti dva na sobě vidí. Dorama si aspoň na nic nehraje a nejde o ni jiného než o letní romantické melodrama, které má divačky osvěžit triem bišíků a nalákat lidi houfně do malebných japonských restaurací. Seriál je spíše průměrný, takže žádné zázraky nečekejte, ale dorama v žádném případě neurazí a je to celkem i pohodové koukání. Sice jsem opět nešťastně kroutil hlavou nad některými rozhodnutími hlavních hrdinů, ale to nějak k těm japonským seriálům asi už patří. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Pro holky vlastně perfektní – hlavní hrdinka je obklopená třemi pěknými chlapci, navíc je velmi dobrá v tom, co dělá. V podstatě je to seriál plný těch věcí, na které lze v romantických seriálech narazit, už jen chybí ztráta paměti... milostný trojúhelník, „temná“ minulost, stydlivost hrdinky, která se nedokáže vyžvejknout, první láska dokonalý ve všem, co dělá, hodný až tak moc, že jeho postavu naprosto nesnáším, ten druhý je naopak hrubý a za svou hrubost skrývá dobré úmysly a prostě... jo, všechny ty romantické a komediální klišé tu najdeme. Bohužel na úkor pořádného příběhu či zajímavých charakterů. Jako letní láskovaná fajn, ale nic víc v tom prostě není. Ani herecké výkony nejsou zase nějaké skvělé, aby to kvůli nim člověk chtěl vidět. To už je lepší si pustit Hiroin shikkaku, kde jsou dva ústřední představitelé také spolu v obdobných rolích, ale časově to vyjde lépe. Na druhou stranu OST to má dobré, oproti jiným letním japonským seriálům v podstatě nadprůměrnou. Ale vlastně nového to nepřináší. Pokud máte rádi všechna ta seriálová klišé na jednom místě, tak se koukněte, tohle vás potěší. Přeloženo. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Tento seriál je esencí léta, to co se zdá námětem jako klasická harémovka naruby (jak vystřižená z anime nebo mangy, mimochodem, je to jedna z mála sérií, bez předlohy). Jenže tak jednoduché to nebude seriál má sice typicky trhlý a praštěný humor s určitou dávku absurdity, ale tvůrci zručně zvládají nejen romantickou komedii, ale i nenásilně zapracovat tradiční japonské ctnosti, jak usilovat o vysněnou práci, pracovat na svém sebezlepšení atd. Cukrářka Misaki je čestný, i když trochu plachý charakter, je trošku nešikovná, ale hrdinka, co si pouští First Love od Utady Hikaru nemůže být nemilována... Mirei Kiritani ji hraje skvěle, je živá, energická, trochu trhlá, ale hlavně působí nesmírně opravdově, má zajímavou barvu hlasu, pro mě výkon, který mě složil, jako svého času Ivy Chen ve http://www.csfd.cz/film/312217-hua-li-de-tiao-zhan/komentare/ Opravdu silný kalibr herectví, rozdílné polohy, jsem si jist, že o Mirei Kiritani ještě uslyšíme. Naprosto perfektně vysekl roli cool, nabručeného bishíka (kuchař Kanata), Kento Yamazaki, ti dva mají spolu perfektní chemii, kterou jsem v japonských seriálech neviděl hodně dlouho. Do toho krásné prostřední přímořského regionu Shōnan, letní atmosféra na Vás přímo dýcha, léto se prostě vrátilo, stačí si pustit tento seriál, typicky očekávávaný konec pro mě není důvodem hodnotit slabě, nechápu ostatní, co proti seriálu mají, poraží vše v ranku za posledních pár let. A to jsem se nezmínil, že je tady super OST (Sebu Hiroko), malé aranže komorního orchestru, podbarvené pop-rockovým spodkem, velmi dynamické, atmosférické, hudba skvěle podbarvuje celý seriál. Tohle je stvořeno pro reprízy... ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama