• Aluska88
  ***

  Tak u této ztřeštěnosti jsem se nemálo zasmála. Má skvělý drive, přemíru vtipných scén a bezchybné herecké obsazení. Sally Field mi byla vždy sympatická, zatím jsem ji však neviděla v ničem, kde by její postava byla tou hlavní. Zde svou rolí neuroticky labilní herečky zcela zářivě exceluje a strhává na sebe veškerou diváckou pozornost. Fešák Downey, seriózní Kline, šikovná Shue a profesionální Whoopi pak úspěšně obstarávají hlavní vedlejší herecké party. "Miláček celé Ameriky ke mně v noci leze po okapové rouře", "Máš rudé oči." - "Jsem nachlazená." - "Ne, ty hoříš vášní." :)(14.1.2011)

 • Marek1991
  *

  Veľká šialenosť. Začínam si myslieť, že sa chceli pripodobniť nejakým balkánskym filmom. Lenže to nevyšlo a vznikla z toho akási zlátanina, plná hystérie, nudy, nevkusu a nevtipu. Síce pár gagov tam bolo a aj som sa nakoniec zasmial, čo u mňa zachránilo aspoň jednu hviezdu a najmä príbeh bol nakoniec ako tak zaujímavý, ale ozaj to bol z väčšej časti útok dynamikou a akýmsi nesúvisom scén na diváka. Táto paródia na seriály a telenovely nakoniec nedopadla zmysluplne a tak ako nejaké tornádo prišla, tak aj odišla.(5.10.2012)

 • Lucbric
  *

  Film jsem chtěla vidět hlavně kvůli Robertu Downeymu Jr. a Whoopi Goldberg, ale celkově mě teda moc nebavil, ani mi nepřišel vtipný, spíš jsem odpočítávala čas, kdy už bude konec :/ navíc vždycky, když tam nastal nějaký zlom, tak to byla hrozná blbost, že by nikdo nečekal, že tohle vůbec někoho napadne, že se stane..(13.5.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $36,489,888Tržby Celosvetovo $-(14.3.2010)

 • ScreamJay
  ***

  Jakmile k nám soudruzi Jihoameričani začali dovážet ve velkém svůj hlavní vývozní artefakt – telenovely, u některých jedinců se začali projevovat jisté známky kopřivky na tenhle žánr (včetně mě). I když v tomhle filmu nejde přímo o natáčení telenovel, ale jejich bratrských nekonečných seriálů typu Tak jde čas a podobné, kopřivka se nakonec neukázala. Míra parodičnosti nebyla překročena a tak se místy trocha trapný děj hnedka zas vyžehlí nějakou tou trefnou hláškou či bleskovým dialogem. Film je plný nadsázky a nerealističnosti celého toho děje co před kamerou vzniká, ale ruku na srdce, tohle ty skutečný seriály mají bez nadsázky. Trochu zvláštní výběr herců jimž dominují oscaroví Kevin Kline a Sally Fieldová. Ve filmu se to pak dalšími známými jen hemží, nepřehlédnutelnou je pak „štěkařka“ Kathy Najimy, jejíž postavu lze minout jen s 20ti dioptriemi na dálku. Jediný co autorům trocha neprošlo, to jediný bylo udržení trapnosti v hranicích ironie. Ale vono škrt a prd a trochu se to splašilo a trapnost zbytek filmu převálcovala. Choreograficky zvládnuté na jedničku. Kamerově taktéž. Ale i tak je to jen průměr na nebi komediální parodie.(1.10.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace