Hapimari ~ Happy Marriage!? (TV seriál)

• Japonsko

はぴまり〜Happy Marriage!?〜

Romantický / Komedie / Drama

Japonsko, 2016, 12x?? min

Rjó Mijawaki

Taeko Asano

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• Zíza

Má to mou oblíbenou premisu, ale tak nějak jsem zjistila, že i když to umí být roztomilé a ti dva mají mezi sebou moc příjemný vztah a seriál se dokonce ani nebojí sexu, tak to zase tak moc dobré není. Nějaká ta romantika tam je, napětí, rodinné drama, ale je to všechno ta prázdně podané, dokonce i herecké výkony, že sice možná na to je ok koukat, když chcete čistou hlavu a nechcete něco, co vás nadchne, abyste náhodou nekoukali celou noc, ale jinak je to spíše podprůměrné dílo. Do toho ten na hlavu postavený konec, který přišel odnikud... Dokoukala jsem to s hořkou pachutí v ústech. Jednou a dost, vzpomínat na to nebudu.(1.6.2018)

Jsem rozpolcen, zda dát 4 hvězdy, nebo 3,5. Navzdory omšelému a populárnímu námětu uvidíte perfektní hereckou dvojku Čiwa (Nana Seino), Hokuto (Dean Fujioka), s obsahem je to trochu jinak, ale budiž, hlavní dvojice se setká a na rozdíl od série https://www.csfd.cz/film/448772-nigeru-wa-hadzi-da-ga-jaku-ni-tacu/komentare/ to není vyloženě novátorsky pojaté téma, ale je o mnoho zábavnější. Navíc zde má geniální vedlejší roli Fudžiwara Noriko, jako sekretářka a bodyguard v jednom. Čiwa soupeří nejen s ex svého manžela, ale i značně složitými vztahy v klanu Mamiya. Na japonské poměry je to seriál nejen velice vtipný, ale také otevřený, nestydí se řešit témata sexu a tělesného vztahu. Hlavní hrdinka je energická, dobrosrdečná, ale taky tvrdohlavá, Hokuto vypadá jako chladný kalkulující ranař, ale i on je složitější osobnost. Neuvěřitelně zábavný a elegantní seriál, ale má občas svoje slabší momenty, navíc se nemohu zbavit pocitu, že úplně stačilo deset dílů, nikoliv 12, přesto doporučuji ke shlédnutí.(30.9.2017)