poster

Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2016 (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2016, 70 min

 • sskrblik
  *

  Ták jsme se zase po roce všichni poplácali po ramenou a teď zpátky do svých přepychových vilek.(11.7.2016)

 • ibeh
  ***

  Hvězdy dávám Cabanům a Bartoškovi. A taky mě zase jednou pobavila Bohdalka se svou noční garderobou a sousedem Babišem :-)(15.7.2016)

 • kajas
  ***

  Tradiční přenos, který nenadchne, ani neurazí. Úvodní stínohra mě na rozdíl od ostatních uživatelů spíše nudila, následné předávání cen ale mělo úroveň (vytkla bych snad jenom přílišnou uspěchanost, hodily by se medailonky nominovaných snímků/herců) a obzvláště potěšil český projev Charlieho Kaufmana a cena pro Zuzanu Mauréry.(13.7.2016)

 • Čtec
  ****

  Úvodní sekvence bratří Cabanů á la Laterna Magica byla vynikající. Ta sama o sobě by si zasloužila hvězd pět.(9.7.2016)

 • Meow86
  ***

  Neohlížej se, jde za námi kůň! Do všech detailů vymazlené a profesionální entrée. Bratři Cabani s jejich nekonečnou fantazií a hravostí opět zabodovali. Celý průběh večera nebyl tradičně nikterak opulentní. Velkým zpestřením, co do rozměrů, byl živý kůň na pódiu během úvodní scény, milým zpestřením pak historicky nejdelší děkovná řeč v českém jazyce v podání amerického scénáristy Charlieho Kaufmanna. Prostředí sálu hotelu Thermal je kapitola sama o sobě. Na tmavý ponurý design a rudé sedačky si nikdy nezvyknu. Snad už s tím Babiš příští rok něco provede.(10.7.2016)