poster

Hledání (TV film)

 • USA

  Looking: The Movie

Komedie / Drama

USA, 2016, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hadek10
  *****

  Sice mi je dodnes líto, že místo dalších sérií přichází "pouze" film, ale nakonec je to skvělé zakončení celého Hledání. Povedený film se šťastným koncem pro všechny, co víc si přát?! Člověka to přiměje zamyslet se nad svým životem, vztahy a tím vším okolo a dodá mu to naději, že vše nakonec skončí tak, jak má a hlavně dobře!(20.1.2017)

 • Frameline
  ****

  Narozdíl od filmové verze Sexu ve městě je Hledání o vztazích, nikoliv jen o atmosféře. Happyend je v naprostém pořádku, po šťastném konci netouží jen pokrytec nebo asociál. Film o gayích současnosti, jeden z nejlepších posledních let. Znalost obou řad seriálu je pro úplný zážitek nutná, doporučuji.(17.9.2016)

 • Narya89
  ***

  Závěr úžasného seriálu Looking z produkce HBO pro mě byl jednoznačným zklamáním. Patrick dokázal akorát utéct od problémů a neshod, které v každém vztahu dříve či později přijdou, a myslel si, jak si tím zázračné srovná život a dospěje. Guess what, sám sobě se utéct nedá a návrat do stejného prostředí to pouze potvrdil, neboť z Patricka opět udělal toho malého vystraseneho klučíka, co se boji rozhodování jako čert kříže a vlastně tak úplně neví, co a koho chce. Rádoby dospělý Patty tak nejdřív svede sotva zletileho hošíka, následně při hledání closure akorát probudí staré emoce v chudáku Kevinovi a v komickem závěru se během pěti minut rozhodne pro náhle single Richieho, o kterém ještě před chvílí říkal, že nemá zájem a že mezi nimi nic není. Chápu, že pocit viny je silný a také Patrickova chronická obava, aby nepromarnil žádnou šanci,ho přiměje, aby ji, resp. ho popadl za pačesy a už nepustil, nicméně z hlediska růstu charakteru tam vidím minimální posun a upřímně Richie je pro mě nejvíc nemastna neslaná postava, která se chová tak trochu neemočně až autisticky a o nějaké chemii nemůže být ani řeč, narozdil od charismatickeho Russella, který kvůli Patrickovi i uronil slzu a jediný ho dokázal tváří v tvář konfrontovat s jeho nedospelosti, což si P raději nechtěl připustit a tak opět utekl, tentokrát do bezpečné ale nikam neposouvajici náruče Richieho. Na tohle jsem fakt musela čekat celý rok?(26.7.2016)

 • TroiMae
  **

  Cože? Looking: The Movie už dávali na HBO a česky a mně to uniklo? :o Cože? Musím se na to dívat česky? :o To je tak otravný. Celou dobu jsem si taky myslel, že Doma Basaluzza hraje někdo jiný, než Murray Bartlett :o Jen má vousy a flanelovou košili. Asi jako by V Beverly Hills 902 10 Kelly hrála Anne Heche. A že Kevin Matheson tam vůbec nebude, když jeho uši v podání Russella Toveyho tvořily čtvrtinu seriálu. Nakonec byl po 40. minutě. Cože? :o Patrick se vyspí s Domem :o Proč? Asi jako by se Rory Gilmorová vyspala s Lukem Danesem, přítelem své matky. Jsem stejně zklamaný, jako když jsem konečně viděl originální sérii Star Treku a pochopil, proč ji do té doby nevysílali a snad už vysílat zase nebudou. Nebo poslední sérii Ally McBeal, respektive postposlední, protože měli důvod ji do té doby nevysílat, Jon Bon Jovi byl jediný obhajitelný důvod, proč se na to dívat a pak na to celé zapomenout, že se to vůbec stalo. Zatímco seriál Looking byl něco jako mužská verze Sexu ve městě, film je jako mužská verze Gilmorových děvčat (a trnu nad tím, čeho verze budou nová Gilmorova děvčata)… akorát že celý zbytečný :/ (To už mají větší dynamiku homofobní komentáře k filmu na čsfd od mužů nejistých si svou mužskou identitou.) Úplně stačilo přečíst si na Wikipedii shrnutí děje! Zapomeneme na to. New begining is the end.(17.12.2016)

 • Aluska88
  ***

  Andrew Haigh umí. Dokázal to ve Víkendu a poté i v seriálu Hledání. Závěr této série si nechal otevřená zadní vrátka a když se pak objevila zpráva, že se chystá TV film, fandové tohoto seriálu zbystřili. Stejně jako členové "Team Richie" a "Team Kevin." Pro jejich oblíbené dva páry tak byla pořád ještě možnost "how to get together." TV film má stejnou partu, která byla součástí seriálu. Výborný scénář i přirozené herecké výkony jsou jasné:) Looking: The Movie se zpracováním nijak neliší od seriálu, ale už v něm něco chybí, už sám o sobě tolik nedokáže utáhnout. Chápu fandy, proč mají rádi Richieho, stejně jako ty, co ho rádi nemají. Richie je možná hodný kluk a má srdce na správném místě, ale celkově mi jeho postava přišla taková nemastná-neslaná. Russell Tovey je "Sexy British Beast" a Kevin je možná "asshole", ale jeho charakter má parádní dynamiku a také zajímavý vývoj, na rozdíl od Richieho, u něhož mi přišlo, že je stále stejný. A chemie mezi Raúlem Castilo a Jonathanem Groffem mi přišla nevýrazná a spíše kamarádská oproti tomu, jak to jiskřilo a fungovalo mezi ním a Russellem. Celá ta scéna v kavárně mezi ním a Patrickem a hlavně ten závěr, je tak "fucking real", že mě to prostě dostalo. Parádní dialogy v té scéně. Říkala jsem si, "ten mu dává", ale alespoň mu to řekl do ksichtu a myslel to upřímně. A ten happyend v závěru... Like, seriously? Už jsem si jen říkala, "no dobře, ano, jasně, určitě.":) Trochu mi to přišlo jako červená knihovna a měla jsem dojem, že se to sem vůbec nehodilo. Prostě "Team Kevin" all the way!:)(15.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace