poster

Hledání (TV film)

 • USA

  Looking: The Movie

Komedie / Drama

USA, 2016, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Možná je to tím, že jsem nesledoval seriál, tak nemám k postavám potřebný vztah, ale tak nějak si nemůžu pomoct, zas tak mi to převratné nepřijde, ale to bude asi tím, že se na vztah dvojice, kdy oba jsou stejného pohlaví, dívám celkem normálně. Tenhle film je prostě o tom, že každý má svoje problémy a snaží se je řešit, ať už blbě nebo dobře.(16.8.2016)

 • Disk
  *****

  Lépe to snad ani skončit nemohlo. Jsem úplně dojatý z téhle bouřlivé jízdy plné skutečného života a tvrdých poučení. A Patrick? To už není ten Patrick, jak jsme ho znali na začátku. Dostal tolik životních nakládaček, že si to štěstí skutečně zaslouží. Sedlo mi to fakt neskutečně - genialitou scénáře, vzájemnou chemií všech postav a ohromných hereckých výkonů. To vše v kombinaci s navýsost citlivou režií. Celý seriál včetně této celovečerní závěrečné epizody se může právem řadit k tomu nejlepšímu, co se kdy na americké televizní půdě urodilo.(5.2.2021)

 • TroiMae
  **

  Cože? Looking: The Movie už dávali na HBO a česky a mně to uniklo? :o Cože? Musím se na to dívat česky? :o To je tak otravný. Celou dobu jsem si taky myslel, že Doma Basaluzza hraje někdo jiný, než Murray Bartlett :o Jen má vousy a flanelovou košili. Asi jako by V Beverly Hills 902 10 Kelly hrála Anne Heche. A že Kevin Matheson tam vůbec nebude, když jeho uši v podání Russella Toveyho tvořily čtvrtinu seriálu. Nakonec byl po 40. minutě. Cože? :o Patrick se vyspí s Domem :o Proč? Asi jako by se Rory Gilmorová vyspala s Lukem Danesem, přítelem své matky. Jsem stejně zklamaný, jako když jsem konečně viděl originální sérii Star Treku a pochopil, proč ji do té doby nevysílali a snad už vysílat zase nebudou. Nebo poslední sérii Ally McBeal, respektive postposlední, protože měli důvod ji do té doby nevysílat, Jon Bon Jovi byl jediný obhajitelný důvod, proč se na to dívat a pak na to celé zapomenout, že se to vůbec stalo. Zatímco seriál Looking byl něco jako mužská verze Sexu ve městě, film je jako mužská verze Gilmorových děvčat (a trnu nad tím, čeho verze budou nová Gilmorova děvčata)… akorát že celý zbytečný :/ (To už mají větší dynamiku homofobní komentáře k filmu na čsfd od mužů nejistých si svou mužskou identitou.) Úplně stačilo přečíst si na Wikipedii shrnutí děje! Zapomeneme na to. New begining is the end.(17.12.2016)

 • Linzi
  ****

  Fakt nechápu lidi, kteří tento a podobné filmy hodnotí odpadem a pak tu strašně nadávají na buzny a podobně. Tak proč se na to díváte? Proč vyhledáváte témata, která vám nejsou po chuti? Nepochopím prostě.... Když vím, že na něco nejsem, tak to snad nevyhledávám, ne?! ... A to už vůbec nemluvím, jak každý má plnou hubu keců o tom, jak naše společnost je vůči gayům prý tolerantní... Stačí zabruslit do komentářů a diskuzí na webu (a nejen tam).(13.1.2019)

 • Hadek10
  *****

  Sice mi je dodnes líto, že místo dalších sérií přichází "pouze" film, ale nakonec je to skvělé zakončení celého Hledání. Povedený film se šťastným koncem pro všechny, co víc si přát?! Člověka to přiměje zamyslet se nad svým životem, vztahy a tím vším okolo a dodá mu to naději, že vše nakonec skončí tak, jak má a hlavně dobře!(20.1.2017)