poster

Hledání (TV film)

 • USA

  Looking: The Movie

Komedie / Drama

USA, 2016, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Frameline
  ****

  Narozdíl od filmové verze Sexu ve městě je Hledání o vztazích, nikoliv jen o atmosféře. Happyend je v naprostém pořádku, po šťastném konci netouží jen pokrytec nebo asociál. Film o gayích současnosti, jeden z nejlepších posledních let. Znalost obou řad seriálu je pro úplný zážitek nutná, doporučuji.(17.9.2016)

 • Mikeel
  ***

  Tak, jak mě seriál nadchnul, tak mě závěrečný film zklamal. Ukončení dějových linek bylo hrozně zkratkovité, tak nějak bez emocí a oproti tomu, na co jsme byli zvyklí, málo uvěřitelné. Na jednu stranu to tvůrcům nejde zas tak moc vyčítat. To, že byl seriál nucen skončit, mu velmi uškodilo a natočit plnohodnotný závěr nebyl nijak lehký úkol. I tak bylo očividné, že se Looking snaží o definitivní tečku a jakýsi pomyslný happyend, což je to poslední, co bych očekával. Ano, stále tu jsou hodnotné a pravdivé myšlenky, scénář se stále přimyká k autenticitě životních situací a na obsazení se stále sympaticky kouká. Problém spíš vidím v tom, že dějově nedošlo ve filmu - a v návaznosti na seriál - k žádnému posunu, což je škoda. Hledání to nevyšlo nyní, tak snad to jinému žánrově podobnému titulu vyjde příště.(27.7.2016)

 • TroiMae
  **

  Cože? Looking: The Movie už dávali na HBO a česky a mně to uniklo? :o Cože? Musím se na to dívat česky? :o To je tak otravný. Celou dobu jsem si taky myslel, že Doma Basaluzza hraje někdo jiný, než Murray Bartlett :o Jen má vousy a flanelovou košili. Asi jako by V Beverly Hills 902 10 Kelly hrála Anne Heche. A že Kevin Matheson tam vůbec nebude, když jeho uši v podání Russella Toveyho tvořily čtvrtinu seriálu. Nakonec byl po 40. minutě. Cože? :o Patrick se vyspí s Domem :o Proč? Asi jako by se Rory Gilmorová vyspala s Lukem Danesem, přítelem své matky. Jsem stejně zklamaný, jako když jsem konečně viděl originální sérii Star Treku a pochopil, proč ji do té doby nevysílali a snad už vysílat zase nebudou. Nebo poslední sérii Ally McBeal, respektive postposlední, protože měli důvod ji do té doby nevysílat, Jon Bon Jovi byl jediný obhajitelný důvod, proč se na to dívat a pak na to celé zapomenout, že se to vůbec stalo. Zatímco seriál Looking byl něco jako mužská verze Sexu ve městě, film je jako mužská verze Gilmorových děvčat (a trnu nad tím, čeho verze budou nová Gilmorova děvčata)… akorát že celý zbytečný :/ (To už mají větší dynamiku homofobní komentáře k filmu na čsfd od mužů nejistých si svou mužskou identitou.) Úplně stačilo přečíst si na Wikipedii shrnutí děje! Zapomeneme na to. New begining is the end.(17.12.2016)

 • kaylin
  ***

  Možná je to tím, že jsem nesledoval seriál, tak nemám k postavám potřebný vztah, ale tak nějak si nemůžu pomoct, zas tak mi to převratné nepřijde, ale to bude asi tím, že se na vztah dvojice, kdy oba jsou stejného pohlaví, dívám celkem normálně. Tenhle film je prostě o tom, že každý má svoje problémy a snaží se je řešit, ať už blbě nebo dobře.(16.8.2016)

 • Narya89
  ***

  Závěr úžasného seriálu Looking z produkce HBO pro mě byl jednoznačným zklamáním. Patrick dokázal akorát utéct od problémů a neshod, které v každém vztahu dříve či později přijdou, a myslel si, jak si tím zázračné srovná život a dospěje. Guess what, sám sobě se utéct nedá a návrat do stejného prostředí to pouze potvrdil, neboť z Patricka opět udělal toho malého vystraseneho klučíka, co se boji rozhodování jako čert kříže a vlastně tak úplně neví, co a koho chce. Rádoby dospělý Patty tak nejdřív svede sotva zletileho hošíka, následně při hledání closure akorát probudí staré emoce v chudáku Kevinovi a v komickem závěru se během pěti minut rozhodne pro náhle single Richieho, o kterém ještě před chvílí říkal, že nemá zájem a že mezi nimi nic není. Chápu, že pocit viny je silný a také Patrickova chronická obava, aby nepromarnil žádnou šanci,ho přiměje, aby ji, resp. ho popadl za pačesy a už nepustil, nicméně z hlediska růstu charakteru tam vidím minimální posun a upřímně Richie je pro mě nejvíc nemastna neslaná postava, která se chová tak trochu neemočně až autisticky a o nějaké chemii nemůže být ani řeč, narozdil od charismatickeho Russella, který kvůli Patrickovi i uronil slzu a jediný ho dokázal tváří v tvář konfrontovat s jeho nedospelosti, což si P raději nechtěl připustit a tak opět utekl, tentokrát do bezpečné ale nikam neposouvajici náruče Richieho. Na tohle jsem fakt musela čekat celý rok?(26.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace