Family Values Fall Tour '98

(koncert)
  • USA Family Values Tour 1998 (více)

Záznam koncertů skupin Korn, Limp Bizkit, Ice Cube, Orgy a Rammstein v rámci jejich podzimního turné v roce 1998. Obsah:
1. "Faith" - Limp Bizkit
7. "Fuck Tha Police" - Ice Cube
8. "Fuck Dying" - Ice Cube
9. "Blue Monday" - Orgy
10. "Stitches" - Orgy
11. "Revival" - Orgy (feat. Jonathan Davis)
12. "Du hast" - Rammstein
13. "Bück dich" - Rammstein
14. "Got the Life" - Korn
15. "Blind" - Korn
16. "A.D.I.D.A.S." - Korn
17. "All in the Family - Korn (feat. Limp Bizkit)
18. "Children of the Korn / "Wicked" - Korn (feat. Ice Cube)
19. "Faget" - Korn (bublajsa)

Rendiss

Limp Bizkit, výborní. Orgy překvapivě taky velice dobří. Rammstein, nepřekonatelní. Co oni si při vystoupeních dovolí, jsou to blázni. Korn, nekompromisně nejlepší. ()

Stocki

Viděl jsem Rammstein, Limp Bizkit a KoЯn. Především první jmenovaná kapela mě nikdy nemůže svými vystoupeními a hlavně hudbou zklamat. ()

Money_too

KoRn s jejich prvním režírovaným festákem, kde se setkali přátelé z branže... Limp Bizkit nezklamali, Ice Cube měl pár hitovek ale jeho hudbu moc nemusim,Orgy překvapili, KoRn byli dobří jako vždy. Co mě ale dostalo bylo vystoupení Rammstein, kdy to bylo vůbec poprvé,co se objevili na americkém parketě. A stálo to za to! Du hast dobrý, světelná show super,ale co předvedli při Bück dich nemá obdoby...! Doporučuju sehnat a vyhledat...:D ()

• Píseň „Cambodia“ od Limp Bizkit nikdy oficiálně nevyšla, ale je to v podstatě píseň „Show Me What You Got“ s jiným textem a úvodní riff zase otevírá píseň „Trust“ na albu „Significant Other“. (Fenk)
  • Na hudebním nosiči, který vyšel společně s DVD, je navíc kapela Incubus s písní „New Skin“, ta zaskočila ke konci turné za Ice Cubea. (Fenk)