Dukutá X: gekai Daimon Mičiko (TV seriál)

• Japonsko

ドクターX ~外科医・大門未知子~

• Japonsko

Dokuta-X ~Gekai・Daimon Michiko~

• japonský

Doctor-X 4

Mysteriózní

Japonsko, 2016

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Jestliže minulá sezóna byly 4 hvězdy s hodně odřenými zády, tak tady je to bez debat. Seriál se sice relativně pomalu rozjíždí a některé díly jsou slabší, ale od poloviny je stoupající kvalita a napětí, Michiko opět ve slonovinové věži Totei University Hospital se všemi těmi neschopnými profesory, patolízalskými doktory, drzými pacienty. Prostořeká a přímá Michiko Daimon si s nimi však hravě poradí silou své sokratovské osobnosti, která nejen uzdravuje a léči operacemi, ale hlavně přináší lidem sebepoznání a změnu života k lepšímu. V sérii uvidíte staré známé, pár hostů (např. Kuroki Meisa), hudba standard jako vždy Sawada Kan. Otázka je kam neporažený chirurg Daimon Michiko zavítá příště, sledovanost 21,49% takže jeden z hitů japonské sezóny 2016, určitě se nevidíme s Yonekurou Ryoko naposledy a já marně čekám, kdy dostane šanci na stříbrném plátně.(31.12.2016)