Květy zla

Drama / Krimi

Finsko, 2016, 105 min

Antti J. Jokinen

Kirka Sainio

Jon Korhonen, Viljami Nojonen, Mikael Gabriel, Eero Aho, Deogracias Masomi, Diana Tenkorang, Alma Pöysti, Krista Kosonen, Tommi Korpela, Sami Huhtala, Rami Peltonen, Marko Wilskman, Mait Lepik, Paleface, Ismail Abdullahi, Siham Ahmed, Hannu Albert, Joni Alhonen, Latisha Allen, Carmen Antonio, Dani Abido Baptista Balde, Maiya Bonney, Noora Dadu, Issa Dembele, Sara Didir, Hanad Dirie, Ephraime Etsaloyumo, Lombodo Etsaloyumo, Aicha Haidara, Fatou Haidara, Ossi Hentunen, Nyi Hti, Pinka Hämäläinen, Nika Kallonen, Maria Kaurismäki, Alrif Kazankaya, Kati Kinnunen, Winnie Korvenkontio, Mika Kosonen, Henri Kuntsi, Laura Könönen, Etsaloyumu da la Exauce, Jussi Lehtonen, Sladi Lipsanen, Tuula Liukko, Pentti Loikkanen, Debora Lopanda, Hulda Lopanda, Luna Luovula, Markku Maalismaa, Eugene Mokulu, Andrei Monikainen, Avionin Prinssi, Sumookan Pathmanathan, Teemu Potapoff, Minna Puolanto, Joni Qvintus, Andrias Rammo, Don Rapune, Henri Saarenpää, Ville Saksela, Sampo Santasalo, Tony Sheng, Vilma Sippola, Veera Soitu, Freddie Sukura, Impton Söderlund, Santtu Toivola, Juuso Toivonen, Sin-Hang Jenna Tse, Ilkka Tynkkynen, Lauri Untamo, Hannu Vappula, Hanna Virolainen, Matti Wellström, Susanna Wikholm, Elá Yildirim, Rauli Ylitalo, Toni Väisänen

Jsem rád, že jsem to během prvních 20 minut nevypnul.(3.4.2017)

film se měl jmenovat spíš Plody zla -příběh lidské spodiny,platí že škoda každé rány která padne vedle a každý to má jak si to udělá.V popisku se píše o frustracích po zásahu policie a těžkém živptě spodiny alepostřehl někdo že by ten táta kluky nějak držel na uzdě???To zkrátka skončilo fatálně proto,že to byli samorosti.Syrová kamera ,všude neskutečný bordel.všechno pomalované(6.1.2018)

• slunicko2

Další z filmů, které konstatují existenci kriminálního podhoubí, aniž by tvůrci zaujali nějaký postoj. Ale kluci jsou tu pěkní...(27.2.2018)

Kvety zla sú takou sociálnou drámou trochu, v ktorej sa podruhý krát oženený foter snaží udržať rodinu pokope, hoci najslabším článkom reťaze je jeho 26 ročný syn Juno z predchádzajúceho manželstva. Ten si zaumienil, že sa vyserie na školu a namiesto toho odíde od tatka a bude sa živiť kriminálnou činnosťou. Celá tá situácia však nemá bohvieako dobrý vplyv na emocionálny a duševný rozvoj jeho 14 ročného bráchu Sipa, fandu The Exploited. Dobrá kamera, herci výborní, občas nečakaná brutálne komická hláška či situácia a do toho všetkého hudobné podfarbenie a la Sinister. U mňa poctivé 4 hviezdičky. 75%(4.3.2017)