Holky na tahu

• Kanada

• Austrálie

Komedie / Drama

USA, 2017, 96 min

Prijemna komedie na večer, kdy se vám nechce nad ničím složitě přemýšlet. Kdyz po pěti minutách uz holky sjíždějí na záchodě kokain, je celkem jasný, ze to půjde svižně dopředu :-D nechybí ani tráva a metamfetamin, sexuální hrátky s neznamyma sousedama, a podobně. Jediný co me nebavilo, byl ten nastávající manžel a jeho kamarádi, přišlo mi to uz moc prestreleny. Ale jinak pohodicka, rada bych viděla znovu.(30.7.2017)

"Rough Night" by som zaradil do kategórie pozerateľných amerických komédií. Sem-tam som sa zasmial, občas som krútil hlavou no ako celok mám pocit, že moje dojmy sú celkom okey. Ale musím sa priznať, že viac som sa smial asi na chlapskej rozlúčke so slobodou než na tej babskej. Tam bola komédia neustále skvelá. Baby sa ukázali ako dobré herečky a je fajn, že potrebujú vyriešiť situáciu, v ktorej sa ocitli, no neviem či to prináša niečo nové v rámci humoru. Viac-menej je to všetko, čo vidíme v amerických komédiách stále. A vieme kopec vecí odhadnúť ešte skôr než sa stanú a vieme dokonca aj ako sa stanú. A to sledujeme film asi len 10 minút. Myslím si, že za jedno pozretie to stojí, no viac by som filmu asi nevenoval. Hodnotenie: C(21.8.2017)

• predators

Opět další z vrcholů trapnosti! Do půlky jsem byl rozhodnutý udělit odpad, pak se kvalita filmu neuvěřitelně zvedla a hodnocení je takové, jaké vidíte. Holky si jely "odpočinout" a místo radovánek se předhání v tom, která z nich bude větší kráva. PS jestli to dodívéte do konce, vydržte ještě u titulků...to už vás nezabije.(20.8.2017)

• bigmatko

ukážka filmovej demencie. To už radšej by som si pozrel nejakú slovenskú drámu, ktorá by mi na tvári vyčarila rovnakú znechutenú grimasu ako tento film. Jedna hviezda je iba pre Scarlet, Zoe a Demi. Príbeh je typickou ukážkou väčšiny nakolene vyrobených amerických komédií, kde sa celá pseudozábava odvíja výhrade od skutočnosti, že všetci sa dobre sfetujeme, opijeme a potom sa strašne bavíme na každej blbosti. V kine sa však vždy nájde niekto kto sa aj na takých filmoch baví už od úvodných titulkoch. Ten niekto však musí byť súčasťou skupinky zloženej minimálne z počtu tri a viac žien vo veku od 20 do 40 a nemôže chodiť do kina na iné filmy ako sú filmy určené pre Dámske jazdy. A ten niekto musí byť ešte mierne alebo značne pod vplyvom omamných prípadne psychotropných látok. Ak idete na film s triezvym úsudkom buď sami alebo maximálne dvaja tak budete mať chuť odísť preč. Je to trápne, silené a bez kokainu a alkoholu by sa v tom filme nič nestalo. v Amerike pravdepodobne dostanete kokain v každom bare. Veľmi veľmi zlý film.(29.6.2017)

• Mejkveli

Je škoda, že u všech komedií, které v této době vychází se snaží scénáristé měnit vtipné scény za stupidní, protože ono natočit v dnešní době vtipnou rozumnou komedii už asi nejde. Prostě čím stupidnější, tím "vtipnější". Jenže si pravděpodobně neuvědomují, že většina lidí má mozek a dokáže u filmu přemýšlet a jednoduše si říci, jak toto může vůbec někdo natočit. Film moc nefunguje a vše je natočené tak na půl plynu. Hlavní zápletka naprosto bez emocí a pocitů a hudba jak na vystoupení Martina Garrixe. Nerozumím, jak mohla Scarlett Johansson klesnout až sem a kývnout na tento film. Ve finále se nám Scarlett mění na svoji main roli Black Widow a jednoduše zpacifikuje dva záporáky. Škoda, že se zde také neobjevil např. Captain America či Iron Man. K Jillian Bell se už radši nevyjadřuji. Protože toto je a bude herecký hnus. Musím dodat, že slečny vedle nás, které jsi tam vzaly flašku červeného se náramně bavili. Pro příště si radši též vezmu na save nějakou vodku abych se popřípadě bavil jako ony. 96 minut utrpení je možná lepší název pro tento film.(23.6.2017)