poster

Holky na tahu

 • USA

  Rough Night

 • USA

  Rock That Body

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Divoká babská jazda

 • Kanada

  Rough Night

 • Austrálie

  Rough Night

 • Velká Británie

  Rough Night

Komedie / Drama

USA, 2017, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $22,105,643Tržby Celosvetovo $47,347,283Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Riadna ale riadna trapošina. Najhoršie je že sa v takomto čude zúčastnila moja obľúbená Scarlett Johansson. Film zlý ako päsť na oko. Som to vydržal pozerať len do polovice. Niečo tak nehorázne infatilné až hrôza. Tieto filmu typu Vo štvorici po opici dopadajú na jedno kopyto. Dejovo povrchné - ustrelené nikam o skutočne humornú scénu asi len ťažko narazíte. Trápnosť šedivá. /15%/(14.9.2017)

 • MUNRO
  odpad!

  V Americe už asi nedokážou natočit vtipnou komedii typu "loučení s čímkoliv",aniž by základním kamenem nebyly drogy.Když se začali asi po 20 minutách tyhle "princezny" sjíždět,vypnul jsem to.Nevím co mají všichni ti rádobyrežiséři v palicích(vlastně asi tuším..),když ve svých filmech v podstatě nabádají k drogám,vždyť je to hrozná prdel.Vykuřte si palici,nebo něco píchněte do žíly a zažijete mejdan.Takhle se bojuje proti drogám!Paráda!...(20.12.2017)

 • Edrik
  odpad!

  Málo který film nedokoukám do konce. Holky na tahu jsou bohužel jedním z těch, od kterých jsem musel utéct už v půlce. Výkony hlavních postav jsou na úrovni německého vlčáka po transplantaci hlavy. Osobně netuším proč Scarlet na tuhle roli kývla. Scénář ukraden z filmu Pařba ve Vegas. Dialogy musel vymýšlet poslíček s pizzou. Celkově průšvih. Závěr: Absolutní brinda. Za cenu stopáže filmu, jděte raději civět do zdi!(5.10.2017)

 • oveckaoa
  ***

  V podstatě to samé co tohle https://www.csfd.cz/film/301721-holky-na-tahu/komentare/. 4 kamarádky pořádají rozlučku se svobodou pro svoji kamarádku. Pozvou tam striptéra a nechtěně ho zabijí a snaží se zbavit těla. Do toho se připlete policie,nadržený pár sousedů a budoucí manžel té co se má vdávat. Vtipné to je o trošku více než zmíněné Holky Na Tahu a příběhově je to lepší navíc tam nehraje Rebel Wilson.(4.10.2017)

 • Lucasion
  *

  Vím, že nejsem cílová skupina, ale neočekával jsem mnoho. Vlastně jsem čekal docela nablblý humor a absurdní komedii o rozlučce se svobodou. Vlastně takovou holčičí Pařbu ve Vegas. Bylo to moc? Film mi odpověděl docela záhy. „Ano!“. Taky nebudu lhát a pustil jsem si to kvůli oblíbenkyni Scarlett. Ovšem film je hrozný. Nezasmál jsem se ani jednou a moc upřímně nevím, kdo by se u tohodle mohl tak smát. Nechybí rozebírání sexu, penisu na sto způsobů a americký humor skrz naskrz. Příběh je pak vskutku hloupoučký až běda. Pět žen si "omylem" šňupne koksu a následně nešťastnou náhodou zabijou striptéra. Pak následující hodinku pobíhají sem a tam jako slepice. Ne vážně mě to nebavilo a neumím si představit, koho by to tak mohlo bavit. Humor nikde, scénář nikde, herecké výkony ani nemluvě. Takhle si komedii teda vážně nepředstavuju. (28 %)(10.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace