poster

Holky na tahu

 • USA

  Rough Night

 • USA

  Rock That Body

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Divoká babská jazda

 • Kanada

  Rough Night

 • Austrálie

  Rough Night

 • Velká Británie

  Rough Night

Komedie

USA, 2017, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Knightey
  **

  No tenhle film ci typ komedie staci videt asi jen jednou a dost. Po druhe bych na to do kina rozhodne nesel a hooodne bych se rozmyslel si to pustit znova i doma na TV. Libil se mi tam akcent jedne herecky a Scarlett Johansson ale jinak opravdu docela nuda. Nekolika scenkam se clovek zasmeje ale je tam mnohem vice nudnych pasazi, kdy se chce cloveku spat ci odejit od toho...(2.7.2017)

 • silentname
  ***

  "Rough Night" by som zaradil do kategórie pozerateľných amerických komédií. Sem-tam som sa zasmial, občas som krútil hlavou no ako celok mám pocit, že moje dojmy sú celkom okey. Ale musím sa priznať, že viac som sa smial asi na chlapskej rozlúčke so slobodou než na tej babskej. Tam bola komédia neustále skvelá. Baby sa ukázali ako dobré herečky a je fajn, že potrebujú vyriešiť situáciu, v ktorej sa ocitli, no neviem či to prináša niečo nové v rámci humoru. Viac-menej je to všetko, čo vidíme v amerických komédiách stále. A vieme kopec vecí odhadnúť ešte skôr než sa stanú a vieme dokonca aj ako sa stanú. A to sledujeme film asi len 10 minút. Myslím si, že za jedno pozretie to stojí, no viac by som filmu asi nevenoval. Hodnotenie: C(21.8.2017)

 • Likan7
  **

  Trailery mě navnadili na střeštěnou kontroverzní komedii plnou sprostých slov a jedný mrtvoly. No...já to vlastně i dostal, ale za film se mi nestalo ani jednou, že bych se nějaké scéně zasmál. Scénář je zoufale nudný a potenciál být alespoň trochu jako Šéfové na zabití (žádný veledílo ale minimálně jednička dokázala pobavit) naprosto nevyužitý. I proto je všude vidět Scarlett, jejíchž obličej film prodal asi nejlíp. Však by Scarlett nešla do nějaký nudný kraviny ne? Chyba...Holky na tahu začnou fajnově, jenže po 10 minutách s mrtvolou film začne šíleně přešlapovat a třeba linka s přítelem je vyloženě příšerná. Ruce pryč...(30.9.2017)

 • kaylin
  ***

  Jakmile se něco děje, je to dobré, je to vtipné, má to správný drive. Ale ve chvíli, kdy začnou všechny zúčastněné hodně mluvit, už to není ono a je to akorát trapné, bez nějaké pořádné hlášky, kdy se dámy chovají s prominutím jako krávy. Bez výjimky. Celkově zajímavé obsazení, které je zabito zbytečnými kecy, jež nemají hloubku ani vtip.(4.9.2017)

 • DJMaroko
  odpad!

  Bylo to utrpení už jsem to málem vzdal. Po statečném zhlédnutí mohu konstatovat jen ODPAD. Ano konec filmu naznačoval jisté zlepšení, ale to co se táhlo hodinu a půl se vyřešilo v posledních pěti minutách. Je to komedie, ale tohle to opravdu není ani trochu směšné spíše debilní a trapné. Chování všech zúčastněných nemá ani špetku logiky. Možná pokud by se to vylepšilo jako parodie by to mělo větší úspěch.(14.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace