poster

Holky na tahu

 • USA

  Rough Night

 • USA

  Rock That Body

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Divoká babská jazda

 • Austrálie

  Rough Night

 • Kanada

  Rough Night

 • Velká Británie

  Rough Night

Komedie / Drama

USA, 2017, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stanislaus
  ***

  (UCI Kinowelt, Potsdam, Deutschland, 28.06.2017) Neuvěřitelně bláznivá a potrhlá komedie točící se okolo kvinteta kámošek, které chtějí řádně a pořádně oslavit rozlučku jedné z nich. A jak už tomu bývá, tak se při takové pařbě plné alkoholu, tanečků a drog stane nějaký lehce větší průšvih. Občas mi některé postavy lezly celkem na nervy, ale i tak jsem se celkem dobře pobavil a rovněž se mi líbilo, že tam tvůrci šoupli i pár trochu překvapivých momentů, které tahaly jinak klišoidní scénář z podprůměru. Zkrátka totálně praštěná jízda (nejspíš jen) na jedno zhlédnutí, která by rozhodně neměla sloužit jako inspirace pro uspořádání jakékoli rozlučky.(3.9.2017)

 • Marze
  **

  Po vulgárních pánských pařbách byl snímek lepší než jsem očekával, s typickými rekvizitami každé "těžké noci". Předvídatelné, ale hodně humoru. Kvinteto je tedy hrozná společnost, sexismus obrácený na hlavu. Přesto ty ženy sledovat přináší zvláštní způsob radosti. Citově závislá Alice, tajnůstkářská Blair, hrdá a hlučná Ilana Glazer...(10.9.2017)

 • T2
  *

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $22,105,643Tržby Celosvetovo $47,347,283Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Riadna ale riadna trapošina. Najhoršie je že sa v takomto čude zúčastnila moja obľúbená Scarlett Johansson. Film zlý ako päsť na oko. Som to vydržal pozerať len do polovice. Niečo tak nehorázne infatilné až hrôza. Tieto filmu typu Vo štvorici po opici dopadajú na jedno kopyto. Dejovo povrchné - ustrelené nikam o skutočne humornú scénu asi len ťažko narazíte. Trápnosť šedivá. /15%/(14.9.2017)

 • Spiker01
  ***

  Opět jsem se nepoučil a vyhlídl si film s mou oblíbenou Kate McKinnon, ale Zoë Kravitz to vždycky vyváží. Nuže, dle očekávání jsem dostal veleprůměrnou babskou komedii, která bohužel vyznívá stejně jako v traileru, kde vtipy nefungují a všemožné výjevy Kate a Jillian znervozňují už od prvního setkání s její postavu. U Scarlett se pořád nemůžu rozhodnout, jestli mě spíš v celém filmu otravovala nebo měla prostě hroznou roli, ale spíš šlo o jednotlivé situace, rozhodně ale film netáhne tak, jak se asi očekávalo. Otázkou tedy zůstává, proč jsem na to vlastně koukal, ale tak nějak toužebně jsem doufal, že se alespoň semtam zasměju (jeden cissexual je ale málo). PS : navzdory všemu mě potitulkovka vázně ohromila a docela jsem zíral.(4.9.2017)

 • M.i.k.e
  **

  těšil jsem se na oddechovku se Scarlett a to co jsem dostal mě přesvědčilo,že ona už se prostě do těhle filmů nehodí...respektive do takhle stupidních "komedíí" bez nápadu a hlavně vtipu,se nehodila nikdy.Asi sem úplně přestal chápat americký smysl pro humor,ale pokud spočívá převáně v tom,že se postavy chovají jako absolutní retardi a dělají úplně nelogické věci,pak je to asi ok...a tady to prostě ani Scarlett nezachrání...snad jen v případě,že by ukázala něco víc...30%(28.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace