Holky na tahu

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2017, 101 min

• luka4615

Tak tohle vážně bolelo. I když pominu fakt, že se všechny postavy chovají jako naprostí šílenci, pořád je tu ta palčivá otázka, čím vlastně film Rough Night chce být. Zpočátku je to totiž klasická "buddy" rozlučková komedie ve stylu "The Hangover", avšak v dalších částech filmu se najednou díváme na kriminální komedii ve stylu "The Nice Guys". Celý film tedy působí značně nesourodě, chce se říci, že až odfláknutě. Téměř všechny gagy se míjejí účinkem, pročež i hlavní kvarteto hlavních hrdinek je skoro po celou dobu stopáže vážně "na odstřel", což říkám i přes fakt, že Scarlett Johansson patří k mým oblíbeným herečkám. Snad jediným světlým momentem filmu tedy zůstává úžasně praštěný australský přízvuk Kate McKinnon. Nic víc, nic míň. „Excuse me, bitch? I'm a fucking sweetheart!“(26.8.2017)

• Dr_Berry

Absolutně nevtipná komedie, který měla být jedna z ženských odpovědí na Hangover. Místy to bylo až trapné. První film, kde se mi Scarlett Johansson vůbec nelíbila...a né neznám ji jen z Avengers, co takhle Až tak moc tě nežere, Don Jon nebo Zaříkávač koní s Robertem Redfordem. Celý film po sobě pár vymaštěnejch ženských ječí a sem tam se objeví nějaká rádoby vtipná věc s motivem penisu...ha..ha. P.S. Proboha k čemu se to Colton Haynes nechal upsat??? A to nemluvím o Demi Moore a Ty Burellovi.(3.12.2017)

Průměrná, vlastně spíše podprůměrná záležitost, ale když jsem vypnul mozkovou činnost, nikterak jsem u filmu netrpěl. Na Zoë Kravitz se mi nedívalo špatně (celá maminka), Scarlett Johansson naštěstí neměla ten odhodlaný pohled, kterým se vyznačuje v různých variacích Avengerů a některé scény mě dokonce rozesmály, takže jsem se nakonec vykašlal na nějakou zodpovědnou kritiku a fláknul jsem tam i tu třetí hvězdičku.(30.1.2018)

Prijemna komedie na večer, kdy se vám nechce nad ničím složitě přemýšlet. Kdyz po pěti minutách uz holky sjíždějí na záchodě kokain, je celkem jasný, ze to půjde svižně dopředu :-D nechybí ani tráva a metamfetamin, sexuální hrátky s neznamyma sousedama, a podobně. Jediný co me nebavilo, byl ten nastávající manžel a jeho kamarádi, přišlo mi to uz moc prestreleny. Ale jinak pohodicka, rada bych viděla znovu.(30.7.2017)

• DJMaroko

Bylo to utrpení už jsem to málem vzdal. Po statečném zhlédnutí mohu konstatovat jen ODPAD. Ano konec filmu naznačoval jisté zlepšení, ale to co se táhlo hodinu a půl se vyřešilo v posledních pěti minutách. Je to komedie, ale tohle to opravdu není ani trochu směšné spíše debilní a trapné. Chování všech zúčastněných nemá ani špetku logiky. Možná pokud by se to vylepšilo jako parodie by to mělo větší úspěch.(14.3.2018)

• - Natáčelo se ve státech New York a Kalifornie (Hermosa Beach). (BMW12)

• - Celosvětová premiéra proběhla 12. června 2017 v New Yorku. (BMW12)