Holky na tahu

• Kanada

Komedie

USA, 2017, 101 min

• HenryIvan

Po úvodných ja neviem 20-30 minútach som mal chuť dať odpad. Jediný dôvod dopozerať to, bol skritizovať to. Divil som sa, divil som sa Scarlett, divil som sa všetkým zúčastneným a hlavne som sa divil sebe. Vedel som, že to bude na hranici únosnosti, no po spomínaných 30 minútach som mal nesmiernu chuť, aby som sa vrátil o pol hodinu do minulosti a prefackal sa, že vôbec zvažujem zhliadnuť tento film. Potom, keď sa začali vo filme diať veci, postúpil na úroveň znesiteľnosti. Paradoxne najlepšie časti boli tie, v ktorých hlavné protagonistky ani neboli. Scény so ženíchom som si prekvapivo veľmi užil. No opäť tu musím využiť príklad sinusoidy. Úvod = horšie než hrozné, stred = vcelku znesiteľný, koniec = naozaj nepodarený. Koniec opäť spadá do kategórie koncov, ktoré dnešný tvorcovia podobných zlátanín radi používajú. Nedokážem to ani poriadne vysvetliť, no každý kto uvidí, pochopí. Mám pocit, že jeden z dojmov, ktoré sme si mali odniesť bol, že ženy sú niekedy oveľa horšie ako muži. Myslím si, že to je jedna z mála vecí, z ktorými môžem ako-tak súhlasiť. Nemôžem povedať, že som pred zhliadnutím nečakal podobnú filmovú „ lahôdku ”, no následne pozretie vás dokáže stále „ príjemne ” prekvapiť. Ale aby som nebol iba kritický, boli tu úseky, na ktorých som sa relatívne slušne pobavil. Cameo Demi Moore bolo taktiež jedným s podarených krokov. 40 %.(28.8.2017)

Zase jeden film u kterého jsme se v kině se ženou řezali smíchy. Což o to, je to totální kravina, ale například Peterova linie je fakt dokonalá, přízvuk Kate McKinnon jakbysmet, Scarlett skvělá a nádherná jako vždy, krátké vlasy jí obzvlášť sluší. Demi Moore potěší. Prostě a jednoduše, jako jednoduchá zábava na nedělní večer dokonalé.(26.6.2017)

• predators

Opět další z vrcholů trapnosti! Do půlky jsem byl rozhodnutý udělit odpad, pak se kvalita filmu neuvěřitelně zvedla a hodnocení je takové, jaké vidíte. Holky si jely "odpočinout" a místo radovánek se předhání v tom, která z nich bude větší kráva. PS jestli to dodívéte do konce, vydržte ještě u titulků...to už vás nezabije.(20.8.2017)

• lindanovak

Zběsile nevtipné i nudně ubíjející. Holky na tahu jsou bez debat nejhorší letošní komedií, kterou jsem měla tu "čest" sledovat. Scarlet Johansson opět šlápla při výběru role vedle, i když při sledování jsem marně hledala v paměti, kdy naposled mi její výkon ve filmu nějakým způsobem učaroval. Naštěstí se tu netopí sama a zbytek osazenstva jí zdatně sekunduje. Film je svým pojetím značně neoriginální, kde u většiny scén si budete jistě říkat, že tohle jste už někde viděli. Díky tomu je většina humorných scén jen opakování z podobně laděných snímků. Holky na tahu mě nepobavily, ale moji lítost si možná zaslouží.(23.6.2017)

• helloween93

Námět nebyl zlý, bohužel je však většina vtipů nefunkčních. Jillian Bell je vyloženě disgusting, zbytek castu mi nevadil, spíš si v případě Scarlet říkám proč? Téměř vše co natočí mimo MCU jsou propadáky a Rough Night není vyjímkou. Plot twisty jsou dost předvídatelné a ve finále už tvůrci trochu vaří z vody. Sony v roce 2017 bylo výrazně slaboučké. 2*(23.6.2019)

• - Natáčelo se ve státech New York a Kalifornie (Hermosa Beach). (BMW12)

• - Celosvětová premiéra proběhla 12. června 2017 v New Yorku. (BMW12)