Holky na tahu

• Kanada

• Austrálie

Komedie / Drama

USA, 2017, 96 min

Zase jeden film u kterého jsme se v kině se ženou řezali smíchy. Což o to, je to totální kravina, ale například Peterova linie je fakt dokonalá, přízvuk Kate McKinnon jakbysmet, Scarlett skvělá a nádherná jako vždy, krátké vlasy jí obzvlášť sluší. Demi Moore potěší. Prostě a jednoduše, jako jednoduchá zábava na nedělní večer dokonalé.(26.6.2017)

• luka4615

Tak tohle vážně bolelo. I když pominu fakt, že se všechny postavy chovají jako naprostí šílenci, pořád je tu ta palčivá otázka, čím vlastně film Rough Night chce být. Zpočátku je to totiž klasická "buddy" rozlučková komedie ve stylu "The Hangover", avšak v dalších částech filmu se najednou díváme na kriminální komedii ve stylu "The Nice Guys". Celý film tedy působí značně nesourodě, chce se říci, že až odfláknutě. Téměř všechny gagy se míjejí účinkem, pročež i hlavní kvarteto hlavních hrdinek je skoro po celou dobu stopáže vážně "na odstřel", což říkám i přes fakt, že Scarlett Johansson patří k mým oblíbeným herečkám. Snad jediným světlým momentem filmu tedy zůstává úžasně praštěný australský přízvuk Kate McKinnon. Nic víc, nic míň. „Excuse me, bitch? I'm a fucking sweetheart!“(26.8.2017)

• Anderton

Predpremiéra v Boroch dopadla presne tak, ako som očakával. Čiže skutočne nie som cieľovka podobných typov komédií a to nemám na mysli fakt, že ide o komédiu pre tridsiatničky, ale že ide o mainstreamovú bláznivú komédiu, ktorá sa snaží osloviť čo najširšie publikum. Výsledkom je celá rada predvídateľných dejových klišé a neskromne priznávam, že všetky zvraty som odhadol absolútne presne. Niekoľko fórikov je fajn, lenže ak sú navešané na podobnom tvare, aký je terčom hollywoodskych paródií už pár desiatok rokov, je to vlastne iba mrhanie komediálnym potenciálom konkrétnych situácií. Podobne sklamaná z povrchnosti a prvoplánovosti filmu bola aj moja 33 ročná kamoška, s ktorou sme si to spoločne s veľkým popcornom v ruke pretrpeli.(24.6.2017)

• M.i.k.e

těšil jsem se na oddechovku se Scarlett a to co jsem dostal mě přesvědčilo,že ona už se prostě do těhle filmů nehodí...respektive do takhle stupidních "komedíí" bez nápadu a hlavně vtipu,se nehodila nikdy.Asi sem úplně přestal chápat americký smysl pro humor,ale pokud spočívá převáně v tom,že se postavy chovají jako absolutní retardi a dělají úplně nelogické věci,pak je to asi ok...a tady to prostě ani Scarlett nezachrání...snad jen v případě,že by ukázala něco víc...30%(28.8.2017)

Prijemna komedie na večer, kdy se vám nechce nad ničím složitě přemýšlet. Kdyz po pěti minutách uz holky sjíždějí na záchodě kokain, je celkem jasný, ze to půjde svižně dopředu :-D nechybí ani tráva a metamfetamin, sexuální hrátky s neznamyma sousedama, a podobně. Jediný co me nebavilo, byl ten nastávající manžel a jeho kamarádi, přišlo mi to uz moc prestreleny. Ale jinak pohodicka, rada bych viděla znovu.(30.7.2017)