poster

Holky na tahu

 • USA

  Rough Night

 • USA

  Rock That Body

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Divoká babská jazda

 • Kanada

  Rough Night

 • Austrálie

  Rough Night

 • Velká Británie

  Rough Night

Komedie

USA, 2017, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ***

  Čekal jsem průser, nakonec jsem dostal vcelku vtipnou komedii o bláznivých ženských, kde Jillian Bell naprosto kraluje, Zoe Kravitz způsobuje erekci a silně krásou zastíňuje Scarlett, která působí lehce mdle. Je to sice naivní a příběhově to nenabídne vůbec nic,pár krát jsem se smál nahlas a některé hlášky si pamatuji ještě teď,za což dávám velké plus. 65%(30.8.2017)

 • T2
  *

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $22,105,643Tržby Celosvetovo $47,347,283Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Riadna ale riadna trapošina. Najhoršie je že sa v takomto čude zúčastnila moja obľúbená Scarlett Johansson. Film zlý ako päsť na oko. Som to vydržal pozerať len do polovice. Niečo tak nehorázne infatilné až hrôza. Tieto filmu typu Vo štvorici po opici dopadajú na jedno kopyto. Dejovo povrchné - ustrelené nikam o skutočne humornú scénu asi len ťažko narazíte. Trápnosť šedivá. /15%/(14.9.2017)

 • Mr.Ward
  ****

  Chápu, že někoho tenhle typ komedií nebere, ale 48%? Já se teda dost nasmál, ale mě bavilo i Bachelorette, které má shodou okolností (nebo malou hravostí českých překladatelů) stejný český název a podobný příběh. Tady je ovšem příběh záživnější a vtipnější. Po delší době (a spackané Baywatch) jsem se zase bavil.(5.10.2017)

 • bloodline
  **

  Ďalší biedny pokus zo zákulisia ženských rozlúčok so slobodou... Keď už nestačil varovný prst v podobe Bridesmaids, tak potom čo ešte?! Z humoru naskakovali kŕčové žily a o ostatných veciach radšej pomlčím. Skomolenina The Hangover a Very Bad Things naháňa hrôzu aj husej koži, namiesto toho, aby dávila lukulské hody smiechu. Aspoň uletená scéna na spôsob ukradnutia tigra Mikovi Tysonovi by potešila (napr. intímna hračka prvej dámy). Facepalm za 1 a 1/2*(23.8.2017)

 • Spiker01
  ***

  Opět jsem se nepoučil a vyhlídl si film s mou oblíbenou Kate McKinnon, ale Zoë Kravitz to vždycky vyváží. Nuže, dle očekávání jsem dostal veleprůměrnou babskou komedii, která bohužel vyznívá stejně jako v traileru, kde vtipy nefungují a všemožné výjevy Kate a Jillian znervozňují už od prvního setkání s její postavu. U Scarlett se pořád nemůžu rozhodnout, jestli mě spíš v celém filmu otravovala nebo měla prostě hroznou roli, ale spíš šlo o jednotlivé situace, rozhodně ale film netáhne tak, jak se asi očekávalo. Otázkou tedy zůstává, proč jsem na to vlastně koukal, ale tak nějak toužebně jsem doufal, že se alespoň semtam zasměju (jeden cissexual je ale málo). PS : navzdory všemu mě potitulkovka vázně ohromila a docela jsem zíral.(4.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace