Reklama

Reklama

Uneseni na dovolené

(pořad)
všechny plakáty
Dokumentární / Reality-TV
Velká Británie, 2011, 6x50 min

Režie:

Leo McCrea

Účinkují:

Tamsin Greig

Obsahy(1)

Gambie: Skupina bohatých turistů je unesena Bellou a Omarem, kteří jim ukážou skutečnou Gambii s jen základním ubytováním a stravou. Ale změní to jejich způsob trávení dovolené nadobro?

Maledivy: Dva páry odhalí temnou stranu Malediv, jednoho z nejoblíbenějších romantických míst na světě. Jsou totiž uneseni místním párem a přinuceni pracovat na servisním ostrově.

Mexiko: Dva kamarádi ze Surrey míří na all inclusive dovolenou do Cancunu v Mexiku, ale jejich dovolená je přerušena místním mužem, který je přinutí žít a pracovat s jeho rodinou.

Keňa: Rodině z Essexu se navždy změnil život. Dovolenou v Keni jim pokazili členové masajského kmene a jejich luxusní ubytování nahradili chatrčí z kravského lejna.

Jamajka: Když místní rodina ukradne skupince kamarádů pětihvězdičkovou dovolenou na Jamajce, zažijí skutečnou zemi a šokuje je, jak zde lidé doopravdy žijí.

6. díl: Čtyři britští turisté jedou na Jamajku do pětihvězdičkového hotelu. Nesmírně je šokuje, když zjistí, že dovolenou stráví v domě místní rodiny. (Discovery Channel)

(více)

Galerie (7)

Reklama

Reklama