Mladý Indiana Jones: Útok jestřábů

Adventures of Young Indiana Jones and the Attack of the Hawkmen, The

Akční / Dobrodružný / Historický

USA, 1995, 96 min

Ben Burtt

Matthew Jacobs (původní scénář)

Giles Nuttgens

Rick McCallum

Ben Burtt

Scénografie:

Ricky Eyres

Kostýmy:

Trisha Biggar

Jeden z dielov, ktorý sa zameriava viac na dynamickú akciu, ako na cestopisný seriál. Strhujúce.(2.5.2011)

• Paity

Opět válečný mladý Indy, který soubojů s Němci nemá prostě nikdy dost, stejně tak jako jim se ho nikdy nedaří lapit na déle než deset minut čistého času.(8.2.2013)

Strašne nevyvážená séria filmov. Miestami som žasol a niekedy zas že fuj tajzl!.. Nevime či je to vina scenáristov či Joe Johnstona no Seanova určite nie. Ten bol vždy skvelý. Teda aspoň taký ..dobrý:) 72%(13.6.2009)

PRVÁ ČASŤ príbehu sa zameriava najmä na vzdušné súboje, ktoré sú veľmi efektne natočené, pôsobia reálne a trochu mi pripomenuli lietadlovú scénu z Poslednej krížovej výpravy. DRUHÚ ČASŤ sledujeme Indyho ako špióna, čo je tiež veľmi zaujímavé a na to nadväzuje hneď niekoľko ďalších dielov. Celý diel (podobne ako celý seriál) sprevádza kvalitná hudba, tentokrát od Joela McNeelyho.(2.8.2004)

12. Ravanelle; Alhorn, Německo 1917(27.2.2009)

• - Snímek se natáčel v Praze a v amerických městech Portland, Esparto, Huntsville a Marin Country. (Yardak)