poster

Bananya (TV seriál)

 • Japonsko

  ばなにゃ

 • USA

  Bananya

Animovaný / Komedie / Rodinný

Japonsko, 2016, 13x3 min

Hrají:

Júki Kadži

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Jeoffrey

  Milé děti, buďte opatrné, když jíte banány, nikde totiž nevíte kolik malých koťátek při tom zemře! Japonci přijdou na spoustu věcí mezi nebem a zemí, ale tohle je něco tak nadpozemsky unikátního, že to osloví pouze úzkou skupinu velmi specifických a unikátních jedinců. Asi jako Teletubbies... Zkrátka vezměte Hello Kitty přidejte slovo, které hláškuje každý fanda Mimoňů - "Banana" a úspěch je zaručen! A co na to Jeoffrey? Ten jen nechápavě kroutí hlavou. Drop po prvním díle.(5.7.2016)

 • SonGokussj
  odpad!

  Před vámi se objeví žlutý předmět. Banán. Napůl z něho vyčuhuje kočka. Kočka začíná skákat. Je stále v banánu. Skáká po bytě. Je stále v banánu. Vypravěč se snaží ze všech sil popisovat situaci. Zní to asi takto... Vypravěč: "Toto je baná..." Kočka: "Nya!" Vypravěč: "Baná..." Kočka " Nya!" Vypravěč: "Baná..." Kočka " Nya!" Vypravěč: "Baná..." Kočka " Nya!" Vypravěč: "Baná..." Kočka " Nya!" Vypravěč: "Baná..." Kočka " Nya!" .... Právě jsem vám popsal 1,5 minuty děje z tohoto 3 minutového "počinu".... Tak asi tak... 1EP Drop 0%(5.7.2016)

 • adamulefa
  *****

  Fuck the police !(3.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace