Saiki Kusuo no Sainan (TV seriál)

• Japonsko

斉木楠雄のΨ難

• Japonsko

Saiki Kusuo no Psi-nan

The Disastrous Life of Saiki K.

Animovaný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2016, 120x5 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Jeoffrey

Příběhy o chlapci co má snad všechny nadpřirozené schopnosti, na které si člověk vzpomene a náležitě jich využívá...Četl jsem spoustu komentářů, jak moc je to vtipné ale buď to vtipné není, nebo nemám smysl pro humor, protože mě to nijak extrémně nebaví. Prostě občas se stane, že vám nesedne styl humoru a já se obávám, že tohle je přesně můj případ. Animace mě neoslovila, hudbu jsem nezaznamenal, charaktery se mi příliš nelíbili. Možná, že někoho jiného to bude bavit, ale já se nudil. Drop po třech dílech a 2/10(6.7.2016)

• SonGokussj

[First Impressions]: Čekal jsem něco fajn, komického, srandovního, něco, co se bude vyjímat mezi ostatními generickými anime. A dostal jsem to. 4 minutové shorty, které vypovídají příběh obličejem leklé ryby, která má schopnost telekineze, pyromancie, čtení myšlenek, létání, teleportování, převrácení reality a kdo ví čeho. Takový One-Punch Man, který se nemusí ničeho ani dotknout. Ony 4 minuty jsou postaveny na akumulovaném humoru, který by měl diváka přimět vyprsknout smíchy při každém gagu. Bohužel, toto se nekoná. Vtípky jsou ohrané, mnohdy dost trapné, než by se to v něco rozvinulo, tak episoda skončí, je to až křečovitě osekané a urychlené, mnohdy i nepochopitelně blbé. Tohle se výsostně nepovedlo. Nemá cenu pokračovat dál, co jsem viděl, stačilo. 3EP Drop 20% || Edit po rát měsících ||: Měl jsem tu "čest" se kouknout na pár nejnovějších dílů a musím uznat, postavy byly propojené, Saiki viditelně o své síle už někomu řekl, osoby komické, situacie komické, mladý Gintoki komický, jako... Odebírám danou 1* a nechávám prozatím jako rozkoukané, třeba se k tomu někdy vrátím. Nehodnoceno(6.7.2016)

Toto je vlastně parodie na smršť seriálů s OP superhrdiny, mimozemšťany, vojáky v utajení... doplňte si sami. Saiki se snaží zapadnout. Chce, aby si ho nikdo nevšiml, chce vystudovat střední s průměrným skóre a chce v klidu pojídat kávové želé. A je pro to ochotný obětovat cokoli... Většinu času maskuje a napravuje, co sám způsobil, zbytek času napravuje, co způsobili jeho šílení spolužáci (najdete tu v přemrštěné podobě skoro každý stereotyp). Vidím, že se to tu s velkou slávou nesetkalo. Inu, zda je to zrovna váš šálek kávového želé zjistíte pouze tak, že se mrknete na první epizodu... (Na MAL to má 82%)(20.10.2016)