poster

Servamp (TV seriál)

 • Japonsko

  サーヴァンプ

 • USA

  Servamp

Animovaný / Akční / Fantasy

Japonsko, 2016, 12x24 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SonGokussj
  **

  [First Impressions]: Hlavní hrdina, 15 letý kluk, chce všechno jednoduše. Do takové míry, že to slovo "jednoduše" použije jednoduše snad při každé druhé větě. "Jednoduše mi to vysvětli" "Jednoduše se rozhodni" "Jednoduše to udělej"... Druhý hlavní hrdina, upír černá kočka jménem Kuro, zas všechno pokládá za otravu. Do takové míry, že to slovo "otrava" použije otravně snad při každé druhé větě. "Byla by otrava ti to vysvětlit" "Ježiš je otrava se se rozhodnout" "Je otrava to udělat"... Výtečná kombinace spolu s naprosto uřvanými vedlejšími postavami spolu s "hype" vizuální stránkou věci a naprosto nelogickým během událostí, je jasný směr pro drop tohoto anime. Nedovedu si představit, že by se to nějak zlepšilo, spíše naopak. Pokud se tak stane, napište mi. Podobně jsem se zachoval při hodnocení GATE a byl jsem až překvapen, jak dobré to pak bylo, když jsem se na to začal opět koukat. Na tohle ale žaludek nemám, klasický bojový shounen s uřvanými postavami, barevně zbarvenými barvami a hlavní postavou, co chce být za nejlepšího skauta pod sluncem... 1EP Drop 30%(6.7.2016)

 • LeitoSE
  **

  Je to pestrofarebné, má to len jednorozmerné mužské obsadenie a je to o upíroch, takže cieľová skupina je celkom jasná. Obsahovo je to to klasické obohraté, že priateľstvo nadovšetko a hlavná postava musí zachrániť všetkých. Neviem prečo, ale dosť výrazne mi to pripomínalo Free!. Tým, že som si to púšťal len do pozadia, tak to nijako neurazilo, ale ani ma veľmi nemalo čím zaujať. Klasický popkultúrny výplach, ktorý po týždni človek zabudne, že existoval. 12/12 – 40%(15.8.2016)

 • Jeoffrey
  **

  První díl jsem ještě bez problémů dával, dokonce mi ani nevadilo, že charaktery působili tak trochu ploše. Druhý díl mě ještě v první polovině i docela zaujal, říkal jsem si že ten nepřítel by nemusel být příliš špatný asi do momentu, než mu tam začal dávat hlavní hrdina kázání. Tak on je chudák vlastně jenom nepochopený a hlavní hrdina mu pomůže! To byl takový doják, že jsem se jen cynicky uchechtl... Potom už to u mě šlo z kopce, kdy ten All of love na mě působil jako megažužu a když tam kamarád dával hlavnímu hrdinovi náramek, tak jsem si zase jednou vzpomněl na to na čemž už jsem se s jedním kolegou shodl, tedy že tohle asi bude hodně teplé léto. S přibývajícími díly to nebylo o moc lepší, jen se objevovali stále další divné dvojičky. Navíc zdejší souboje pro mě postrádali jiskru, z charakterů mě kromě "líného kocoura" vlastně ani nikdo nezaujal a celkové zakončení, které jsem čekal alespoň trochu zajímavé bylo slovy hlavního záporáka "Not interesting at all"... Docela se snažím přijít na to, pro koho byl Servamp vlastně určen, protože díky všem těm bishíkům a upírům, kteří jsou jen o chlup děsivější než ti ze Sajrajtu známého jako Stmívání bych tipoval, že je to pro holky, ale pokusy o všechny ty souboje a drsný opening mi zase říkali, že to tak možná být nemělo. No ať už je to jakkoli, pro mě to evidentně asi nebylo, protože můj dojem ze sledování je prostě slabý. 3/10(12.7.2016)