Elvis

• USA Elvis: That's the Way It Is (více)
Dokumentární
USA, 1970, 97 min (Special Edition: 94 min)

Nemáte lístek? Žádný problém. Vítejte v nahrávacím studiu nebo přímo za pódiem. Můžete se mačkat kolem nejlepšího stolu s těmi největšími celebritami. Je léto 1970 a vy máte neomezený přístup na tu nejžhavější show ve městě: čtyřtýdenní vystoupení Elvise Presleyho v hotelu International v Las Vegas. Desítkami melodií (od All Shook Up k poslednímu hitu číslo 1: Suspicious Minds) nabitý dokument, který poprvé přenesl Elvisova působivá vystoupení prostřednictvím kamer. (John Douglas Eames, The MGM Story). I dnes přivádí fanoušky do varu. Tak to prostě s Elvisem je. (oficiální text distributora)

Trailer

Kinison

Bez zbytečných komentářů, "nepublikované" záběry z příprav, které Elvise přiblíží jinak než jen jako uhlazenou ikonu rock'n'rollového krále. I když na pódiu i v sále to šlapalo a byl King. Spíše jen pro fanoušky nebo hudební nadšence. Nic víc tam není. Prostě studio chtělo natočit koncert jedné z jejích hvězd. ()

Theker

Elvis - Takí sme boli..... Dokument zo skúšok a zo šiestich predstavení v Las Vegas..... Elvis bol len jeden... aj ked nieje mojou osobnou jedničkou, tak mi nič nebráni v tom dať tomuto dokumentu plný počet, pretože to bola šou ako sa patrí... a keď Elvis počas Love me tender zišiel dole do hľadiska a bozkával faninky a potriasal si ruku zo všetkými na okolo, tak na to asik tak ľahko nezabudnem... Hehe, pripomenul mi tým pápeža :) ()

ledzepfan

Podíváte se do zákulisí příprav na Elvisovy koncerty v Las Vegas -od zkoušek s kapelou až po samotný koncert(nebo spíše sestřih z několika koncertů)-!!!!Pro fanoušky Krále povnost!!!! ()