poster

Bratrstvo ticha

 • Francie

  Pacte du silence, Le

 • Slovensko

  Bratstvo ticha

Drama / Romantický / Mysteriózní

Francie, 2003, 85 min

 • KajusaK
  ****

  Perfektní film, skvělý příběh (nakonec je vše jinak než vypadá) .. Fantastický závěr..Vadilo mi jen pomalejší tempo..(30.7.2013)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $598,000(18.8.2010)

 • Tom Hardy
  ***

  Pointa je fajn (ve smyslu - čekal jsem blafák a byl jsem mile překvapen tím, že sice přišel, ale úplně jiný), atmosféra funguje a Graham Guit zdatně pracuje s detaily, takže je člověk po celou dobu úspěšně vlečen otázkami "proč a jak". Jenže s koncem přijdou i mezery. Proč se vrchní sestra chovala tak divně? Proč vlastně na konci jedna ze sester učiní, jak učiní, když není tím, kdo by tak učinit měl (pokud vezmeme v potaz pointu)? A co měla znamenat ta jizva? 3 z 5ti pro uspokojivý thriller, kterému ubližuje nedotažený scénář. Vše ostatní, herci počínaje a hypnotickou hudbou konče, funguje na výbornou…(8.2.2009)

 • Tommassi3
  ***

  "Nemáme vždycky chuť podívat se minulosti do tváře, ne ?!"(7.7.2014)

 • gjjm
  ***

  Přes skvělého Depardieua a výbornou Elodii Bouchez v zajímavé dvojroli docela průměrný proticírkevní thriller plný dějových chyb a nesmyslů. Film mne zaujal kvůli zajímavému nápadu, kdy jedno z dvojčat prožívá ve snech život druhého (už jsem kdysi dávno podobný - skvělý - film viděl, jen si nemohu vzpomenout na název), nakonec je ale nápad nevyužit, "obohacen" o romantickou vedlejší zápletku a zasazen do nezajímavě pojatého prostředí (výjimkou jsou docela dobré vězeňské scény). Škoda toho nevyužitého potenciálu...(30.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace