Reklama

Reklama

Akta X – Akta 10: Emily

(video kompilace)
  • USA The X-Files – File 10: Emily (více)

Obsahy(1)

Záhadný telefonát přivede Danu Scullyovou na stopu ženy, která spáchala sebevraždu. Adoptivní dcera, která po ní zůstala, se až moc nápadně podobá sestře agentky Scullyové. Kdo je pravá matka dívky, která si říká Emily? Scullyová si nechá udělat rozbor DNA a dojde k šokujícímu odhalení. Biologická matka tajemné dívky je ale zastřelena a zavražděn je i pachatel. Agent Mulder věří, že do celého případu zasahují neznámé a podivné síly. Kdo má zájem na genetických experimentech, jejichž obětmi jsou nevinné děti? (Bontonfilm)

(více)

Recenze (6)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Filosofická mňamka pro pravidelné návštěvníky kostelů, zase se to totiž točí zejména kolem Scullyové a jejích otázek ohledně víry. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Vánoční speciál jako víno..;) Naprosto famózní dvojmytoepizodka, kde tradičně výtečnému Mannersovi Markle ostudu rozhodně neudělal.. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Jedna z nejzajímavějších mytologických epizod, tentokrát z páté série, která se točí kolem dcery Scullyové. Opět další vynikající atmosférická a scenáristicky perfektní záležitost, nejen v rámci celé mytologie ale i jako součást už tak naprosto perfektní páté řady. 90%. ()

lykan9 

všechny recenze uživatele

Emily je nejslabší video kompilací Akt X, ale přesto si drží velmi vysokou kvalitu. Obzvlášť první polovina je trochu méně záživná, asi proto, že má Mulder málo prostoru, ale druhá polovina již zapadá do starých kolejí dokonalosti. Tedy spodní hranice plného hodnocení, ale stále plné hodnocení. ()

Reklama

Reklama