Epizody(6)

Jara.Cimrman.jr

"Když ti někdo předá kontrolu nad celým svým tělem, je to absolutní vzrušení." Ten Nolan Keats je ale lišák. Rozumí složité ženské sexualitě a tak naprosto přesně ví, že každá žena se chce osvobodit tím, že se nechá přivázat ke kůlu, zbičovat nebo mumifikovat. Já si tím tedy nejsem úplně jistý a ani tento "seriál" mě o tom nedokázal přesvědčit. Přesto mi nečinilo větších obtíží sledovat epizody, ve kterých si to minimálně polovinu hrací doby rozdávali holka s klukem, holka s holkou nebo holka s knihou. Naštěstí nikdy ne kluk s klukem, protože to by mé oči nerozdýchaly. ()

Shit

1 hvězda za vysokou minutáž koz a 1 za navnadění partnerky, jinak je to ale šajze a zplaťpanbu, že není další série, každou minutu jsem cejtil, jak mi to užírá sebeúctu. ()

c.tucker

Trošinku mi to připadlo, jako že se to veze na vlně Padesáti odstínů..., ale je to trochu lepší. Pořád je to soft porno, ale hrají v něm i normální porno herci. V šestém díle se trochu rozjela pointa, tak doufám, že bude pokračování. ()

mira007

Inteligentnější erotický seriál vezoucí se na vlně Padesát odstínů nebo? Navzdory tomu, že to místy připomíná ty levné popůlnoční erotické filmy na Nově ( zbytečné milostné scény jen aby byly když už jsme v kategorii erotický film, některé herečky opravdové pornoherečky ) tak to má celkem hlavu a patu a když vezmu hodně dobrou pointu, tak tenhel seriál je lepší než Padesát odstínů ( ... respektive určitě lepší než to pokračování) ()