Submission (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Romantický / Erotický

USA, 2016, 2 h 49 min (Minutáž: 24–37 min)

Trošinku mi to připadlo, jako že se to veze na vlně Padesáti odstínů..., ale je to trochu lepší. Pořád je to soft porno, ale hrají v něm i normální porno herci. V šestém díle se trochu rozjela pointa, tak doufám, že bude pokračování.(25.2.2017)

60%(18.9.2017)

Inteligentnější erotický seriál vezoucí se na vlně Padesát odstínů nebo? Navzdory tomu, že to místy připomíná ty levné popůlnoční erotické filmy na Nově ( zbytečné milostné scény jen aby byly když už jsme v kategorii erotický film, některé herečky opravdové pornoherečky ) tak to má celkem hlavu a patu a když vezmu hodně dobrou pointu, tak tenhel seriál je lepší než Padesát odstínů ( ... respektive určitě lepší než to pokračování)(10.6.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Když ti někdo předá kontrolu nad celým svým tělem, je to absolutní vzrušení." Ten Nolan Keats je ale lišák. Rozumí složité ženské sexualitě a tak naprosto přesně ví, že každá žena se chce osvobodit tím, že se nechá přivázat ke kůlu, zbičovat nebo mumifikovat. Já si tím tedy nejsem úplně jistý a ani tento "seriál" mě o tom nedokázal přesvědčit. Přesto mi nečinilo větších obtíží sledovat epizody, ve kterých si to minimálně polovinu hrací doby rozdávali holka s klukem, holka s holkou nebo holka s knihou. Naštěstí nikdy ne kluk s klukem, protože to by mé oči nerozdýchaly.(1.3.2018)