Suo yi……he hei fen jie hun le

• Čína 所以……和黑粉结婚了 (více)

Miao Miao (Shanshan Yuan) je horlivá žurnalistka, která si ovšem s pravdivostí informací moc hlavu neláme, napíše vše, co někde zaslechne, a když ji někdo naštve, nejde pro ránu daleko. Když jednou napadne manažera korejské hvězdy Hou Zhuna (Chanyeol), dostane vyhazov. Aby se Zhunovi pomstila, stane se jeho anti-fanynkou. Díky tomu ji osloví z televize, aby účinkovala v reality show, která bude mapovat její a Zhunovo bydlení pod jednou střechou. Jelikož Miao Miao nemá práci a potřebuje peníze, kývne na to. A možnost Zhuna zničit je pro ni jen bonus navíc. (LangiJ)

LangiJ

Po delší době opět čínská komedie, která se mi líbila, protože se tu vyhnuli zbytečným ztřeštěnostem, ujetostem a přeplácanosti. Sice námět, jak chudá dívka ke štěstí přišla a hvězdu si ulovila, originální není, ale to mi nevadilo. Hlavní dvojice si hezky sedla a hodně mě bavila i postava manažera, který vždy zachraňoval den. Hlavní mužskou roli si střihnul další hrající člen EXO, Park Chanyeol. Když ho porovnám s Do Kyung-sooem, se kterým jsem v nedávné době viděla dva filmy, přijde mi přirozenější a sympatičtější. ()

Denila

Příjemná komedie, neurazí ani nenadchne. Přišlo mi to povědomé tak možná proto. Na odreagování ideálka. ()