Reklama

Reklama

Recenze (2)

Sharlay odpad!

všechny recenze uživatele

Barbora Poláková se dozvěděla, že existuje něco jako angažovaná poezie. A pak jí asi taky někdo řekl, že kdysi vznikaly protest songy, které táhly stovky tisíc lidí. A taky možná někde narazila na nějaký článeček (nebo Jaroslava Duška) o tom, že dnešní doba je docela nic moc ve vztahu ke kytičkám, nebi a předešlým generacím. No a tak se rozhodla, že taky udělá protest song a taky v něm budou velká slova o tom, jak je to dneska na hovno a že jsme všichni jen tupani s mobilama v ruce a bůhví co ještě. Jenže: paní Poláková vydělává těžký love na tom, proti čemu v této písni brojí. A chce vydělávat víc. A chce mít takové to hloupoučké publikum a posluchače, kteří nepoznají, že hudba Barbory Polákové je shit, ale poznají přece, jak je ta Barunka rozumná, že nám svými písněmi říká, že jsme "křehký děti deprese" a že "už nepíšeme s tužkou v ruce" a že žijeme "ve století zrychlenosti". Hanebná, odporná a zločinná agitka na "intelektuální nafrněnou". ()

Galerie (11)

Zajímavosti (3)

  • Videoklip má dalších pět verzí v podání pěti střihačů pěti různých generací. Je tu verze pro dvacátníky, čtyřicátníky, padesátníky, šedesátníky a sedmdesátníky. (SONY_)
  • Videoklip a jeho další verze se natáčely na sklonku května 2016 na Plaveckém stadionu v Podolí a na Velodromu Třebešín. (SONY_)
  • „Natočilo se téměř sedm hodin materiálu a bylo nám líto ho vyhodit. Několikrát se stalo, že výstup jednoho nebo dvou lidí byl tak vtipný nebo zajímavý a přesný, že by vystačil na celý klip. Pak už na tu myšlenku skvěle navázal koncept různých generací střihačů,“ uvedla Barbora Poláková. (SONY_)

Reklama

Reklama