Hubertus (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1984

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Ej Hlemýžď

Nechápu, proč se mi tento naprosto zapomenutelný snímek, velmi silně konkurující na první místa nejstupidnějších bakalářských příběhů v jejich historii vůbec, natolik zaryl do paměti, že se ho nemohu přes 30 let zbavit. Budu asi muset navštívit svého psychoanalytika:-). Ale je potřeba popravdě uvést, že takoví lidé, jak předvedl R. Hrušínský, prostě jsou a nikdo s nimi nic nenadělá. Možná, kdyby film trval tak 2 minuty, šlo by ho považovat za vcelku zdařilý, zkrátka není tam co hrát.(19.7.2016)

• argenson

Scény s Jaroslavem Moučkou a Martinou Hudečkovou vypadají jako nepoužitý vystříhaný materiál z Okresu na severu. Jinak vzácný důkaz, že i Mistr Rudolf Hrušínský přijal účast v kdejaké hovadině. Z mýho pohledu to zachraňuje akorát rozkošná Zuzana Burianová. Což je z celkový nestravitelný čtvrthodiny asi minuta a půl.(7.7.2016)

• rt12

Zkrátka a dobře, moji pracovití pionýři, bylo to celé o velkém kulovém - bez přehazovačky.(20.7.2016)

• LadyPupu

Ačkoliv se tento bakalářský příběh snaží na první pohled tvářit, že je o hubertusu, je ve své pravé podstatě úplně o hovně.(7.7.2016)

• Ironfood

Slaboučký scénář nezachránili ani Hrušínský, ani Zázvorková ba ani Moučka v roli takřka Plátenické...(10.11.2017)