poster

Trosečníci vesmíru

 • Česko

  Trosečníci

 • USA

  Stranded

 • USA

  Black Horizon

 • USA

  Space Station

 • Slovensko

  Stroskotanci

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2002, 92 min

 • burton
  odpad!

  OUČ! Jsem mrtvá. Smíchy. Prostě jednou potřebujete vypnout a v klidu štrikovat a tak si pustíte náhodně nalezené scifi na jutubu. Dám vám na základě shlédnutí tohoto spektáklu pár tipů: ve stíhačce si nasaďte helmu ještě před startem a to bez blbýho ptaní. Když žárlíte na kolegyni kosmonautku, nelítejte s ní do vesmíru a když, tak s sebou neberte toho blba, co si ve stíhačce nechtěl nasadit helmu. O to spíš, že je to potápěč. I když jste jen disajnérka pilotních kabin a palubních knoflíků a náhodou vás pošlou do kosmu a nedají vám přístupové kódy k záchraně čehokoliv kdykoliv, rozhodně trvejte na tom, ať vám je dají. Záchranné skafandry NIKDY! nevyhazujte, mohly by se hodit. Joa vlastně nelezte do rakety, když víte, že se na to konstruktéři vyflákli a varujte všechny včas. Noa na konec jeden bojler: chcete slyšet nelblbější a nejtrapnější hlášky ze všech, pane? Tak se na to podivejte.(1.5.2018)

 • Himbajz
  odpad!

  vydržel jsem to jenom proto, že jsem si do tabletu dal jinou kartu a jinej film jsem neměl. Ten stav beztíže je opravdu maso :-). A komické je pozorovat, jak venku v prostoru někdo jako levituje, ale za sklem v raketoplánu mají normální gravitaci. To mě rozervi na dva kusy :-). A bezvadně umírají po zásahu kulkou. Takovéto: ááách - pohled do kamery a spadnutí na zem :-) :-)(8.7.2014)

 • RetroMan
  **

  Dvě a půl. Ne zase tak špatný film, dokonce byly použitý i skutečné záběry raketoplánu. Pokud vynechám myšlenkový obsah scénáře a technologická salta (zejména v oblasti stavu beztíže), tak mě nejvíc naštvaly dvě věci: 1) řekl někdo, že Ice-T (ledovej čaj) snad umí hrát a 2) občas ty debilní řeči (např. při sváření nebo resp. svádění plechových plátů k trupu orbitální stanice). Čili já bych ten film o něco zkrátil a s ledovým čajem bych se odporoučel. Jo a za 3) matoucí obsah distributora.(28.10.2012)

 • Terva
  **

  Dost filmů tohoto režiséra je v tmavých barvách a hojně hodnoceno položkou -odpad- a to je pro mne lákadlo. Sehnal jsem si šest filmů a postupně se na ně podívám. První byl film Konec světa, následoval příběh Skleněná past, Superžralok, Zničující střet a Hadí stisk a teď Trosečníci vesmíru. CITÁT - Ruce vzhůru!!........ Na počátku je taková divná nezáživná přestřelka a automobilová honička. Nějak nebyla moc povedená. Ani úvodní titulky, které Fred Olen Ray umí, se moc nepovedly. O měsíc později. CITÁT - Zavolejte Američany......... Trikově to není zas tak špatné, hudba nic moc, herci normal a napětí větší než u filmů tohoto režiséra bývá zvykem. Jenže stejně jsem si nenašel žádného "hrdinu" a tak mě bylo jedno, kdo přežije a kdo ne. CITÁT - Držme se tématu.......... Byl to jen prostě průměrný příběh a zjistil jsem, že Fred Olan Ray prostě nedokáže pořádně vybočit z řady (Jako třeba Uwe Boll) a točí si stále to své. Jako by se bál předvést něco lepšího. Jeho filmy jsou velmi vyrovnané, ale nedosahují na post více jak 50% koukatelnosti.(21.7.2014)

 • SeBig
  **

  Na obal se ani nekoukejte, jako kdyby to bylo s úplně jinýho filmu, páč celý film se odehráva ve vesmírný stanici (kulisy jak z 80 let). Herecké obsazení jak už poznáte sami není žádná sláva, Dudikoff se tu zas xichtí celej film vážně a z jeho držky nevyjde ani žádná slušná hláška. To samý Ice-T, který se sice aspon snaží tvářit drsně, ale je drsnej asi jako bába v kauflandu. Každopádně film mi zase tak nevadil, pár "dobrých" scén se najde (teda spíš scén, který nejsou tak hrozný).(17.4.2015)

 • - Při startu Atlantisu jsou jasně vidět nápisy raketoplánu Discovery. (Peklop)

 • - Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)

 • - Při cvičném letu se stíhačka F-14 v záběru mění za F-16. (Peklop)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace