WrestleMania 2000 (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2000

Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

V popisku - Hlavní Main Event byl 4 way dance mezi Mickem Foleyem, The Rockem, Triple H, a Big Show - takže žádná jeden na jednoho. Navíc šlo o poslední mač Foleyho, kde mu pak fanoušci dali standing ovation. Škoda, že ho nenechali naposledy vyhrát, zasloužil si to z těch šašků nejvíc. Přeprotěžovaný Rock, si všichni mysleli, že je jasný favorit, ale když ho Triple H sundal, málem jsem si proch*al trenky z toho, jak všem sklaplo. Tak se, přátelé, alespoň dělá heel. Takže s kolegou Paitym níže, který k téměř každému wrestlingovému eventu tady hodí jednovětný komentář, nemůžu souhlasit. No zkrátka. Kromě toho stojí za zmínku vynikající (skutečně top záležitost) Ladder Match mezi Hardyma, Dudlleyema a Edgem/Christianem. Dodnes mám v paměti tu Senton bomb na stůl od Jeff Hardyho mimo ring. Kvůli tomu bych to hodnocení trochu nadcenil. Naopak dno je Catfight mezi The Kat a Terri. Val Venis tady opět hraje trapného hlupáka, který se vždycky nechá zaměstnat, a přiřkne nakonec vítězství nezaslouženě. Bohužel do toho všeho tady lítá stoletá Mae Young a chce pořád ukazovat kozy. Ehm, ...zábava. No fakt :-!(22.12.2014)

Dwayne Johnson je prostě jasná volba, jen pro něj se vyplatí si WM 2000 pustit. Je to prostě nářez v ringu.(1.9.2013)