• dEst28

Billboardy a reklama = Hodně. Napětí? Žádné. Autentičnost? Nulová. Herecké výkony a scénář? Bída. Zvuk? Děs. Neubráním se srovnání s případy 1. oddělení, které měli všechno a upoutaly každým dílem a hlavně poměrně autentickým vyšetřováním. Mordparta ničím nezaujala a neočekávám, že by další epizody měli něco víc. Je to zklamání.(28.8.2016)

• honajz

Žádná sláva - kdo je vrah a proč se dalo tipnout po pěti minutách, jenže ono to pokračovalo nudně a sveřepě dál ještě přes hodinu. Nejstarší policista, ač ho hraje Bartoška, naprosto bez charismatu, a proč mu říkají Colombo, skutečně netuším, možná je to myšleno ironicky, protože s žádným nápadem za celou dobu nepřijde. Jen hlídá dceru a hajzlíka, se kterým holka chodí - a místo, aby konfrontoval s tím, co zjistil pouze a v soukromí dceru, udělá to úplně hloupě i před jejím šamstrem. A to si říká psycholog! Technicky průměrná kamera, mizerný zvuk - to už je snad prokletí českých televizích seriálů, buď herci neumí mluvit, což je tristní, co je to na té DAMU učí?, nebo z FAMU vycházejí ven mizerní zvukaři, což taky moc nepotěší. ---- EDIT: Manželčin postřeh: To tam nikdo nebydlí v paneláku? Fakt mají všichni poschoďové vily s drahými kuchyněmi? A mladej polda si jak vydělal na to drahé fáro?(28.8.2016)

• mh.mail

40% — Pokus o primácké „1. oddělení“ i přes angažování stejného režiséra moc nevyšel. Není to sice snad tak hrozné, ale takový slabší průměr to je maximálně. Nedá se nic dělat, pachatele jsem tipnul opravdu hned na začátku, (POZOR, SPOILER!) stačil jeho hysterický výstup při příchodu na místo činu. Jinak postavy vyšetřovatelů jsou opravdu slabší než parta z 1. oddělení. Uvidíme, co z toho vypadne dál, ještě tomu šanci dám. Poznámka na okraj: Když se ty dvě nány perou o Kotka, on prohlásí: „Za to snad ani nestojím.“ V tu chvíli jsem si pomyslel, že má naprostou pravdu.(29.8.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Prohlídku provede Colombo s Kájou, na vás dva čekají v pitevně. Tak si to užijte." Já jsem si to chtěl taky užíit, ale nějak mi to nebylo dopřáno. Přiřadil jsem se totiž k dlouhému zástupu uživatelů, kteří vraha poznali dříve než oběť. Jenže já nejsem syn Holmese, Kojaka ani registrovaných parťáků Bodieho s Doylem, takže jsem se chtěl nechat alespoň trošku napínat. Jinak ovšem považuju za originální, že tuhle Mordpartu tvoří kromě Nadi výhradně detektivové s mizernou fyzickou kondicí a střeleckou slepotou.(14.9.2016)

Na primu a další televize pro ovce nekoukám, ale tenhle seriál mě svým obsazením nalákal natolik, že jsem se rozhodl zkusit. Obsahově jsem netušil o co půjde. Hned na úvod musím říct, že mě šokoval dolní reklmaní pruh během seriálu, nevím zda je to standart pro ovčí televize, ale narušuje to neskutečně. Samotný případ neměl v sobě potřebné napětí, neříkám, že jsem nadbůh jako zdejší uživatelé a pachatele znám už po pěti minutách, tedy v době, kdy se ještě nestala ani vražda, ale faktem je, že tvůrci divákovi až příliš napovídali. Druhým minusem je obsazení, až na Jirku s Vojtou mě přišli všechny postavy zoufale nevýrazný. I přes výrazné nedostatky mě Nevěsta zaujala natolik, že dám seriálu ještě další šance a uvidím.(29.8.2016)