Kořist (S01E08) (epizoda)

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2016, 1 h

 • mh.mail
  ***

  50% — POZOR, SPOILERY. Masakr na závěr. Líbilo se mi, že autoři děj uzavřeli tak, jak jsem tedy opravdu netušil. Když jsem někde u pátého dílu prorokoval, jak to dopadne, tak mi z toho nevyšlo vůbec nic. To bylo určitě pozitivní. Autoři však neměli koule na to, aby těhotnou Pidrmanovou nechali zemřít. Jinak ale rozklad údajně elitního sboru proběhl naprosto dokonale. Kotek se nechal podříznout, dostal vyhazov, matka s ním vyjebala, Plánkovou mu zavřeli a sestra z hospice se na něj vykašlala. Totální pechfógl. Plánkový ruplo v kouli a nechala se naprosto debilně zavřít. Pidrmanová leží přejetá v nemocnici, takže na oddělení zbyl jenom Bartoška, na kterého je ale pořád podané trestní oznámení o ublížení na zdraví (ale podala ho dcera, která ho asi stáhne), a Batěk. Nehledě na to, že si tam detektivové dělají, co chtějí, neposlouchají příkazy, paráda. Jestli tohle měl být elitní vyšetřovací tým, potěš nás koště. Autentičnost se blížila k bodu mrazu, ale zas až taková kravina to nebyla, rozhodně srovnatelná s jinými podobnými kravinami západní provenience.(17.10.2016)

 • Jarda68
  ***

  Mordparta byla hodně zvláštní případ...Některé díly byly až trapné,některé slušné až výborné....Postavy zajímavé,těšil jsem se na rozřešení jejich osudů...Bohužel měl poslední díl tak uspěchaný konec,že nebylo spousta věcí dovyřečena....Musím tím shodit i celkové hodnocení seriálu a docela mě to mrzí(hlavně Bartoška byl cool sympaťák)...60%(19.10.2016)

 • Coleator
  odpad!

  Před tímto dílem jsem tak napůl viděl asi 2 epizody, ale po tomto grandiózním finále vážně nelituji, že jsem si nechal tolik dílů ujít... Krutopřísnej novej vyšetřovatel, co z případu odstranil snad ještě drsnější policajtku Magdu, která se snaží zachránit svýho manžela Hanáka - to by se snad dalo ještě přežít... Ale závěrečná akce na nádraží, kde se skupina tak asi 20 členů zásahovky (v čele s tím krutopřísňákem, který si ani nevypne zvonění) rozmístí tak, že nechá jednu stranu úplně nepokrytou a vrah tak uteče - tak to už bylo vážně moc... Jestli si útěkem vraha chtěli nechat otevřená vrátka pro druhou řadu, tak to vážně netuším... A srdečně je mi to úplně jedno...(16.10.2016)

 • rakovnik
  *

  Nečekal jsem velkolepý závěr, takže jsem nebyl zklamaný. Naopak jsem se dobře pobavil a zasmál, nad všemi blbostmi, které nám scénář naservíroval. Všichni policisté se chovali jako amatéři a zasloužili by si přinejmenším vyhazov ze sboru, pokud nebudou za všechny svoje přehmaty dříve zavřeni, nebo zabiti. Jediný normální byl nakonec žvejk.(16.10.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  odpad!

  "Ještě někdo si tady koleduje o suspendaci?" Všichni! Něco tak dementního jsem totiž už dlouho neviděl. Případ se sice nevyřešil, ale všichni se mají rádi a to je podstatné. Jen ten útěk Ivanova mě zneklidňuje, protože by se mohlo navázat další sérií a tu si rozhodně nezasloužím.(19.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace